Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen oldalon olvashatnék...

Milyen oldalon olvashatnék részletes bibliamagyarázatokat naponta?

Figyelt kérdés

Katolikus lány vagyok, és szeretném gyarapítani a tudásomat. Eddig csak olyan oldalakat találtam, ahol nagyvonalakban csak a mondanivalót tárgyalták ki részletesebben. Viszont én történelmi dolgokról is szeretnék olvasni a részek kapcsán, hogy ki volt az, aki írta, milyen tulajdonságát vagy életszakaszát vonatkoztathatjuk ehhez a részhez, milyen történelmi események voltak ekkor, mit kell tudni erről meg arról, stb ... Lehet, h nem fogalmaztam meg elég pontosan, de remélem, h értitek, h mit szeretnék! :)


Köszönöm!!



2014. nov. 8. 08:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

#10

Ez a legszánalmasabb önreklámozás, amit egy jehovástól valaha láttam, ha itt lennél, most adnék hálából egy gyümölcskosarat, mert ez teljesítmény. Komolyan, egy netes fórumon, névtelenül, egy kislánynak?


Gondolom el se olvastátok, amit írtam, semmi gond, ez az én hibám, tudhattam volna, hogy ha 50, vagy annál több szót kell együtt értelmeznetek egy adott kontextusban, attól megfájdul a fejecskétek és inkább olvasatlanul lepontoztok. Még egyszer elnézést kérek, az én hibám, hogy túl bonyolultan fogalmazok, legközelebb igyekszek 20 szó körül maradni.

2014. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

@10:20


Egy olyan embertől, aki az Őrtorony szervezet iránt rögeszmésen el van kötelezve nem is lehet mást várni.

2014. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, biztos jól értelmezik azok a valakik a szövegét? Megbízol bennük, rájuk bízod az életedet?
2014. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 sandor76 ***** válasza:

13-as ,masok biztosan jol ertelmezik?

En pedig rajuk nem biznam az eletemet.

2014. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 sandor76 ***** válasza:

Kedves 10-es.

Ott a nevem!

A reagalasabol nem gondolnam ,hogy kislany.

2014. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát, most már én nem tudom így követni, hogy ki kicsoda, és ki kitől kérdez és mit...

Kislánynak nem tudom mennyire vagyok "úgy" kislány, 17 éves vagyok, és ne bántódjon meg egyik Jehova Tanúja sem, de én megmaradok katolikusnak, ha törik, ha szakad!

A "baj" az, hogy tisztáztam két dolgot, mégpedig azt, hogy katolikus vagyok, máspedig hogy nem magyarázást, hanem történelmi hátteret szeretnék a részekhez olvasni, hogy műveltebb legyek, és mind a két téma kapcsán merültek fel konfliktusok, úgyhogy kb senki sem kíváncsi arra, hogy mit szeretnék, csak írja a saját maga butaságát! :D

Kivéve aki a könyveket írta, szóval Neki köszönöm! + jobb lenne még pár weboldal, ha van! :)

2014. nov. 9. 22:19
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A JW.ORG honlapon!
2014. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia,

katolikus lány!

Remélem megmaradtál a katolikus hitben!

Imádkozom érted 3 Üdvözlégy Máriát!

Isten áldjon!

2019. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!