Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehovások! Mit tennétek ha...

Jehovások! Mit tennétek ha kiderülne, hogy a gyereketek meleg, sőt azonos nemű párja van?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Amit írtam, az nem rosszindulat, hanem az igazság. Fáj talán?
2015. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
5%

a Tanúk nem verik agyon a gyermeküket. sőt elsősorban az van kihangsúlyozva hogy az Úr tanitása és feddése szerint kell nevelni, mert a Teremtő ezt várja el.

abban pedig nincs semmi kivetni való, ha egy egy popsira verés megesik.

a családi boldogság c. könyv erről bövebben ir a Biblia alapján.


s én elsősorban felnött gyermekekről beszélek, nem kisoruakról


s nem annak születik mert ilyen nincs

megállapitott tény, hogy pszihés okai vannak ennek és nem gén okai ez is a fejben dől el.

2015. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

nem fáj mert nem érdekel a sértegetés.a biblia az élet minden területére ad útmutatót tanácsot, erre is.

S minden magát kereszténynek valló alkalmazza ezeket, bármilyen tökéletlenséggel is kell szembe nézni.


(1Korintusz 9:27) 27 hanem megöklözöm testemet, és rabszolgává teszem, hogy miután másoknak prédikáltam, én magam valamiképpen alkalmatlanná ne váljak.


Pál levelei sokat segítenek nekünk, hogy elhagyjuk bűnös hajlamainkat (Róma 6:12; Gal 5:16–18). Ésszerű arra következtetnünk, hogy ő maga is megfogadta ezeket a tanácsokat (Róma 2:21).

2015. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%

Semmit!

Magánügy ki kivel, mikor , hol!


Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Az vesse az első követ...

Szeresd felebarátod..

Ha már vallásos síkon mozgunk!

2015. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
Jehova Tanúi---Az ilyen érzések meg nem jelentik, hogy valaki olyan életet is fog élni, máskülönben Pál apostol beszélt olyan személyekről, akik ilyen életet éltek, de megváltoztak, Isten segítségével.
2015. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát Pál apostol hazudott ,vagy nem tudja ,hogy mit jelent a biszexualitás.
2015. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"s nem annak születik mert ilyen nincs

megállapitott tény, hogy pszihés okai vannak ennek és nem gén okai ez is a fejben dől el."


Azért megy buta vagy, szerintem nem híreszteld. Persze ,hogy fejben dől ,ahogy minden más is. Az agyad irányít mindent. Az érzéseid, a fájdalom érzet, mindent az agy irányít. De ez nem választás kérdése. Te se választod azt ,hogy éppen ,hogy érzel, vagy hogy mid fáj.

2015. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
És azt engednétek, hogy a tinédzser/felnőtt gyereket párja átjöjjön, nálatok aludjon és hasonlók?
2015. jan. 10. 20:21
 19/24 anonim ***** válasza:

A te gyereked? Ha kicsit is érdekel a gyerek élete ,akkor nem fogod tönkre tenni azzal, hogy ellököd magad mellől. Ha meg igen , akkor nem vagy szülő.


"És azt engednétek"

Ilyet ,hogy lehet írni? Nincs saját önálló döntésed, vagy mi a fene? Ha mások véleménye érdekel a gyereked helyett, akkor minek lettél szülő. Elég undorító és önző dolog.

2015. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Öööö, nem vagyok szülő sem jehovás.

Leszbikus vagyok és érdekel ennek a szektának a véleménye.


(A szüleim nem vallásosak, de attól függetlenül nem tartjuk a kapcsolatot, a melegségből kifolyólag.)

2015. jan. 11. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!