Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehovások! Mit tennétek ha...

Jehovások! Mit tennétek ha kiderülne, hogy a gyereketek meleg, sőt azonos nemű párja van?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 19:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Korábban tettem hozzászólást. Most ismét megteszem, mint mondtam, nem vagyok kersztény. Meleg vagyok.

Viszont én amondó vagyok, hogy akárki akármilyen gyülekezet tagja, nem biztos, hogy a 21. században is- mely rohamos tempóban változik-egy könyv alapján kellene élni. Ezek általában a kor felfogását és életét tükrözik, amelyben íródott. De miért alkalmazunk egy régi elvek alapján előírt életet, amikor már rég nem olyan világot élünk? Én azt vallom, hogy mindenkinek úgy kellene élnie, amilyen módon ő azt jónak véli. Természetesen itt nem arrol vna szó hogy pénz kell, akk kirabolok valamit! Szabályok szerint persze.

És én majd leendő gyerekemet-igen lesz attól függetlenül h meleg vagyok-úgy nevelem majd, ahogy én azt jónak vélem. Nem egy régi taníítás szerint.

Rám bármiben számíthat majd, mindig kiállok érte, még ha rosszat is csinált, mert a gyerekem!! Mint szülő köteles vagyok rólla gondoskodni és felkészíteni a világra. Megtanítani mindent amit csak lehet. Okos, értelmes felnőtté nevelni. Gondoskodásban és szeretetben. És mindent megadni neki, amit én nem kaphattam meg.


De nagyon előre szaladtam :D még most is azt mondom, hogy ha valakinek a gyereke előbújik, ne egy könyv alapján imátkozzunk, meg mifene. Vonatkoztasson el mindentől és ne másra, csak a szerető anyai ösztönöket kövessék!!


Haggyuk ezt az imátkozok és minden jó lesz fílinget!

Különben akár ezt is elérhetjük vele: (tanulságos)

https://www.youtube.com/watch?v=Ki0v-M6s_aI


szép napot! 18/f

2015. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
45%
Jehova Tanúi sok meleg személlyel tanulmányozták és tanulmányozzák a Bibliát. Nem őket ítélik el, ebben a kérdésben Isten nézőpontját tekintik mérvadónak.
2015. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A Jehovások semmit,mert az nincs.Jehova tanui oevoshoz fordulnának!
2016. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szóval orvos...betegség...
2022. máj. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!