Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Keresztény egyház szerint a...

A Keresztény egyház szerint a maszturbáció bűnnek számít?

Figyelt kérdés
A házasság előtti sex tudom hogy annak számít,de ez?

2015. jan. 12. 23:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az előzőnek! Minden lelkifurdalás nélkül élvezni kell az életet. Utána úgyis oda kerülünk, ahová kerülünk, mint pl. én, aki bűnözőket akartam a rács mögé juttatni és az Isten szabadságot adott nekik, hát akkor most én higgyek az iszonyat jóságában? És hova kerültem miattuk? Majdnem a vádlottak padjára, de legalábbis a halál torkába, holott nem én sikkasztottam el négyezer ügyfél negyvenmilliárdját! De marhára hallgat erről is a média! Hiszen a Márton napi libafasztatásnál nincs fontosabb!! Főcímben! Főműsorban! Lásd a közszolgálati média hírműsorait...

Szóval, Kérdező úr, én csajozok - nőzök ezerrel, válás után is. Ennyi az élet. Úgyis rám fogják, hogy qrváztam, pedig sose csaltam meg. De amikor elváltunk, ő 1 hónap múlva már terhes volt. Amúgy 11 hónap után ki is vágta a fickót, szóval most egyedül él a zabigyerekével.

Ja, mellesleg maszturbáltam mellette naponta 2x is, mert az ágyban nulla a nulladikon volt, csak az volt a fontos neki, hogy ő elélvezzen, majd hisztériázott: én nem tudok rád figyelni!

Úgyhogy aki lelkifurizik, mert kiverte, az egy kis buta. Hajrá, hajrá!!!!

2015. jan. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló, aki a válásáról mesélt!


Azért szerintem ne keseredj el, és ne azért élvezd az életet, mert, hogy "Jaaaj úgyis egy nagy sz@ar az egész, rohadjon meg mindenki, maszturbálok inkább." Istennek, Jézusnak, a papbácsinak meg mittomén kinek, igaz, hogy nem ártasz vele, de szerintem magadnak nagyon sokat, ha megkeseredetten, dühből neki állsz habzsolni az életet. Mármint nem azt mondom, hogy ne csináld. Ugyanaz, a hozzászóló vagyok, aki a kérdezőt maszturbációra buzdítja, szóval nem arról van szó, hogy lebeszéllek róla, hanem csak az, hogy ne ilyen indíttatásból. Ne azért akard kiélvezni az életet, mert mert veled már úgyis elbántak, ezért lesz@arsz mindent orrba szájba dugsz mindenkit, hanem azért mert a szex, a maszturbáció és az ösztönök kiélése egy egészséges és jó dolog, nem pedig bosszú amiért a világ néha ellened fordul.


Kívánom, hogy több ilyen rossz dolog ne történjen veled és találd meg azt a nőt, akit megérdemelsz és tud szeretni!

2015. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
21-es vagyok, köszönöm, kedves 22-es, igazad van és elgondolkodom azon, amit írtál. Sajnálom, hogy szidtam Istent, nem akartam megbántani senkit. Köszönöm még egyszer!
2015. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem bántottál. :)
2015. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

A kereszténység lényege: légy egyenes , tégy boldoggá annyi embert amennyit csak tudsz.


Minden ami ennél több az már csak humbuk.

2015. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Kiss Anna Boglárka válasza:

IGEN, BŰN!!

És ha esetleg bizonytalan lennél ebben, vagy akár más dolog felől, onnan tudod, hogy valami bűn, vagy nem, hogy amit büszkén mesélnél el Istennek, vagy akár egy ismerősödnek, az Istennek tetsző. Ha valamit szégyelsz, inkább takargatnád Isten elől, az bűn.

Másik nagyon egyszerű módja: Imádkozz! Ha kéred, Isten biztos hogy megmondja, hogy mi az ami helytelen.

Remélem segítettem, sok sikert, és kitartást!!:)

2015. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kiss Anna Boglárka!

Már miért kéne szégyenkeznie Isten előtt? Bocsáss meg, de szerintem ez elég nagy Istenkáromlás, amit írtál. Az, hogy szégyenlem azt a testet, amit Isten teremtett és amit Istentől kaptam, ráadásul szégyenlem azokat érzeteket(p.: orgazmus), amelyekkel szintén Isten adományozta meg a Testem, ez gyakorlatilag olyan, mintha azt mondanád "Köszönöm isten, hogy megteremtettél, de miért kellett ilyen hibát elkövetned, hogy nemi szervem is legyen ráadásul libidóm és orgazmusom is?" Kinek képzeli magát az ember (és itt most leginkább az elvakultabb katolikusokra gondolok), hogy felülbírálják az általuk igen nagyra becsült Isten művét, és különféle "szent" írásokban, meg ilyen olyan módokon utasításokat írnak elő, hogy mit szabad és mit nem, mit kell szégyellni, és mit nem? Továbbra is kitartok amellett kedves Kérdező, hogy maszturbálj, és légy hálás érte Istennek. És nyugodtan, szégyenérzet nélkül, büszkén menj be a templomba (ha esetleg szoktál járni). Aki pedig úgy érzi a maszturbáció bűnös szégyenteljes dolog, annak annyit mondanék, hogy bizonyos kultúrákban a menstruáció is az. Kedves vakbuzgó istenfélő emberek! Gyűjtsetek minél több dolgot az életetekbe, ami miatt bűntudatot és szégyent érezhettek, de hagyjátok békén a többieket, akik tudatos kiegyensúlyozott józan életet szeretnének élni!

2015. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Azért mert az ember lelkiismeretébe van kódolva, hogy tisztátalan dolog."


A vallás, az a tisztátalan dolog.

2019. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!