Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek Németh...

W_Gyuri kérdése:

Mi a véleményetek Németh Sándorról és az ő igehirdetéséről? Érdemes hallgatni, esetleg nézni a TV-ben?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 11:54
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Szerdán voltam a Hit gyülekezetében és jól éreztem magam, tetszett a zenék egy része és jó volt az igehirdetés is.
2015. jan. 29. 21:57
 22/40 anonim ***** válasza:
22%
jaa, jól van Gyurika, eddig lapultál az álkérdésed mögött, igazi kis szektatag voltál te már, kár volt ennyi időt fecsérelni rád, eredj hozsannáz a gengszternek és szavazz a magyar/ keresztényellenes libernyákokra, akik alapították a szektát. Pá.
2015. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
22%
*hozsannázz (egyébként a pontozásból már sejthető volt, meg hogy eltűntél mint malac a rozsban :D :D)
2015. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Hé ez nem igaz, nem vagyok szektatag. Azért mert egyszer elmentem még nem jelenti, hogy tag vagyok.
2015. febr. 7. 20:17
 25/40 anonim ***** válasza:
79%
Én már ezerszer voltam, de én sem vagyok szektatag. A Hit Gyülekezete nem szekta, csak az ellenségeik akarják annak láttatni, mert nincsenek valódi érveik ellene és tudják, hogy tisztességes versenyben alulmaradnának, persze, így is alulmaradnak. Lelkük rajta! Egyébként, ha ez az ára a mennyei életnek, Jézus Krisztus társaságának, akkor örömmel vállalom a tudatlanok rosszindulatú iázását, miszerint én szektás vagyok. Igen, ti kis csacsik, nektek az vagyok, az is maradok és jól érzem magam, és ez után is jól fogom érezni magamat.
2015. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:

Kedves Kerdezo!

Ne hallgass az utalkozo, es ocsarolo emberekre.

En gyermek korom ota a Hit Gyulekezetenek tagja vagyok. Csodalatos az az ero, azok a gyogyulasok, azok a dicseretek amik ott tortennek...

Nyugodt szivvel hallgasd Nemeth Sandor tanitasait. En szemely szerint 100%osan bizom az o predikaciojaban.

Akik meg ugy itelkeznek, hogy csak hallasbol ismerik a Gyulit azokert pedig imatkozom hogy ratalaljanak az igazsagra es megnyissak szivuket Isten fele. ( Ajanlom hogy hallgassatok meg a Hit Gyulelezete: te vagy aki eltet, te vagy aki el cimu dicseretet... minden benne van!)

2015. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
[jó van előzőek, de ne szavazzatok a libsike, szdsz utódokra, kereszténygyűlölőkre, emberellenesekre, mert baj lesz.]
2015. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Kedves előző, nem igazán érthető, amit mondani akarsz. Mondtál pár önkényes sztereotip minősítést, amit elfelejtettél értelmezni és alátámasztani.


Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy aki nem tud úszni, az ne kaszáljon térdig érő szélben őszibarackot, mert elütheti a villamos.


Vagy, hogy két tehén ül a villanyoszlop tetején és zoknit hegeszt. Egyikük megszólal:

-Jé, repülő ló!

-Tényleg, nézd ott van még egy!

-Az anyja! Megint! Asszem lófészek lehet a közelben!

2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

a vicc jó, szét is röhögtem magam, a szadesz támogatta- fejlesztette az általuk kereszténybaromnak képzelt keresztények igába fogására a Németh-féle társulatot (mintha te nem tudnád), de azért csak viccelődjünk tovább bruhahaha, majd csak elsüllyed a libernyák világ mocskába a kereszténység édes szép hazánkban.Pont.

És most hallgassunk egy kis éneket, szép álmokat, holnap korán kell kelni:

https://www.youtube.com/watch?v=HwcG3mYo5Kk

2015. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=wJ5e-l8q0Hs


Vigyázat az ilyen szektákkal:

https://www.youtube.com/watch?v=J7LUSohcyHQ

A hit gyülekezete valamivel rosszabb, mivel még politizál is, és visszaél az emberek Bibliába vetett hitével, és még sajnos félre is magyarázza a Szentírást.

https://www.youtube.com/watch?v=SkZTkYzvVqg


[link]


"Támadtak azonban hamis próféták is a nép között, amint tiközölletek is lesznek hamis tanítók, akik veszedelmes eretnekséget csempésznek be, és az Urat, aki megváltotta őket, megtagadják, önmagukra ezzel hirtelen való veszedelmet hoznak.

És sokan követik majd az ő kicsapongásaikat (mint az elvarázsolt előzők), akik miatt az igazság útját káromolni fogják.

És kapzsiságukban koholt beszédekkel megvásárlonak majd titeket. Készen várja őket az ítélet, és romlásuk nem marad el."

Péter 2. levele: 2,1-3

2015. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!