Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sok magát "igaz" Keresztyénnek...

Sok magát "igaz" Keresztyénnek tartó csoport, itt nem kívánok neveket említeni, de egyértelmű lesz úgy is, miért foglalkoznak az ítéletnap meg jósolásával? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, már régen érett bennem a fenti kérdés, mivel számtalan emberrel találkoztam, akik magukat "igazaknak" tartják magukat a Jézus Krisztus, Istene és Atyja előtt, még is tanításaikkal úgy érzem saját maguknak mondanak ellent sok esetben. Úgy hiszem, nem lehet az igaz és keskeny ösvényt úgy járni, hogy csak azt szajkózzuk, ami a saját igazunkat erősíti. Szóval nagy nehezen el is jutottam arra a részre ahol beillesztem a következő idézeteket. Apcsel 1:5 hogy János vízzel keresztelt, ti pedig nemsokára Szentlélekkel kereszteltettek meg."



Apcsel 1:6 Amikor együtt voltak, megkérdezték tőle: "Uram, nem ebben az időben állítod fel újra a királyságot Izráelnek?"

Apcsel 1:7 Monda pedig nékik: Nem a ti dolgotok tudni az időket vagy alkalmakat, melyeket az Atya a maga hatalmába helyheztetett.

Apcsel 1:7 Így válaszolt: "Nem a ti dolgotok, hogy olyan időkről és alkalmakról tudjatok, amelyeket az Atya a maga hatalmába helyezett.

Apcsel 1:8 Hanem vesztek erőt, minekutána a Szent Lélek eljő reátok: és lesztek nékem tanúim úgy Jeruzsálemben, mint az egész Júdeában és Samariában és a földnek mind végső határáig.

Apcsel 1:8 Hanem vesztek erőt, minekutána a Szentszellem eljő reátok: és lesztek nékem tanúim úgy Jeruzsálemben, mint az egész Júdeában és Samariában és a földnek mind végső határáig.


Szóval, hogy is van ez? Szerintem pontosan tudni fogják kihez is szól ez a rész. És bocsájtson meg nekem az élő Isten, de elegem van abból, hogy folyton azt hallgatom, hogy "Jézust, és Jehova tanításait feltétel nélkül követem, meg ez.... Isten szava, innen és onnan idéztem.... Ugy ezt azokra akik folyton azt számolgatják mikor lesz a világvége nem akarják, ez is megmagyarázni, mert ezt Jézus Krisztus mondta, nincs mit elferdíteni ezen, és azon sem, hogy egyértelműen nem fogadnak szót neki, mert már Isten tudja hányszor ki lett számolva a végítélet napja......


2015. jún. 20. 00:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igazad van kedves Asperrimus :) az az ember tényleg nem viccel mert egy szánalmas bolond!


Halvány gőzöd sincs mit beszélsz te szerencsétlen 23%-os!

Áruld már el nekünk, hogy hány testvéred végez szolgálatot Irakban és Iránban.

Az én keresztény testvéreim ott állnak és őrködnek azért hogy te a nagyképű lófejedet le tehesd nyugodtan este a párnádra békében!

Azért, hogy te nyugodtan a törvénytől védve ki mehess az utcára Bibliával a kezedben, hogy hirdesd az Isten igéjét!

Mond csak meg, ki által vigyáz rád Isten, hogy mindezt te megtehesd majom!?

Felhozod nekem a „szomszédos országokat”, talán Oroszországról beszélsz, Ukrajnáról?

Csakhogy ott nem csak a te drágalátos hazug testvéreid vannak pácban hanem mindenki, úgy az ortodoxok, mint más vallások hívei is!

És mondtam már! A TÉNYEKEN NEM VÁLTOZTATHATSZ!!

Mondhatsz bármit Russell JÓSOLT a KÓ BIBLIÁBÓL (Gízai piramis).

Az alapítotok JÓSOLT és ezt írja;


„Tehát, ha visszafelé lemérjük az Első Emelkedő Folyosót "First Ascending Passage" le annak találkozásáig a Bejárati Folyosóval "Entrance Passage", megkapunk egy meghatározott dátumot, amely megjelöli a lefelé haladó folyosót. Ennek mérete 1542 inch, és a Kr.e. 1542 évet jelzi, dátumként ezen a ponton/helyen. Ezután lemérjük a Bejárati Folyosót "Entrance Passage" ettől a ponttól, hogy megkapjuk a teljes távolságot a verem bejáratáig "Pit", amely a nagy nyomorúságot és pusztulást jelképezi, mellyel ez a kor végződik, amikor a gonosz hatalma megdől majd. 3416 inchet kapunk, ami 3416 évet jelképez a fenti dátumtól, Kr.e. 1542. Ez a számítás megadja i.sz. 1874-et,1 amely megjelöli a nagy nyomorúság korszakának kezdetét; ahogy 1542 év Kr.e. plusz 1874 év i.sz. egyenlő 3416 évvel. Ekképpen a piramis bizonyságul szolgál, hogy az 1874-es vég volt a kronológiai kezdete a nyomorúság idejének, olyan amilyen még nem volt még a nemzetek ideje óta – nem, és ezután sem lesz. (Olyan nagy lesz a nyomorúság abban az időben, amilyen nem volt még a világ kezdete óta mostanáig, és nem is lesz ilyen újra.) És ekképpen lesz figyelembe véve, hogy ez a „Tanú” teljesen igazolja/megerősíti a Biblia tanítását ebben a témában…”


Charles Taze Russell abban a tudatban halt meg, hogy a Nagy Piramis maga a „Kőbe Vésett Szentírás” ("Bible in Stone"), tanúként állítva az időszámításoknak melyek mellett kiállt.

JÓSOLT, ezt tette végig, és az őt követők is JÓSOLTAK, és ma is JÓSOLTOK, mert megszállottak vagytok a mélység angyalától.


„Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se JÖVENDŐMONDÓ, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se TITOK-FEJTŐ, se halottidéző;

Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.”

(5Móz.8:10-13)


A drágalátos alapítótok TITOK-FEJTŐ volt, vagyis JÓS!

2015. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Az én keresztény testvéreim ott állnak és őrködnek"


Kik is a te "keresztény testvéreid"? Mely vallásszervezethez tartoznak? Csak a pontosítás végett.

2015. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

"Mond csak meg, ki által vigyáz rád Isten, hogy mindezt te megtehesd majom!?"


A gyakran egymásra is fegyvert fogó és nemzeti vagy ideológiai alapon egymást legyilkoló testvéreidre gondolsz? Ők védenek bennünket? :-) Na akkor ki a nagyképű és fennhéjázó?

Te SEMMIT sem értettél meg abból, amit a bibliai időkről írtam, mint TÉNYT. amikor még NEM VOLTAK a te testvérkéid sehol, akik "vigyáztak" a keresztény tanítványokra! Valójában oly messze vannak ők a "vigyázástól", mint Makó Jeruzsálemtől - sokkal inkább üldöztek mindenkit, akik nem értettek egyet velük. És ahogy mondtam, a végletekig megosztottak voltak a hitehagyott egyházak, mint ahogy megosztottak ma is.


"Felhozod nekem a „szomszédos országokat”, talán Oroszországról beszélsz, Ukrajnáról?

Csakhogy ott nem csak a te drágalátos hazug testvéreid vannak pácban hanem mindenki, úgy az ortodoxok, mint más vallások hívei is!"


Neked ez jutott eszedbe arról, amit írtam? Ezt írtam:


"Milyen "békés környezetről" beszélsz, mikor ma is rengeteg olyan testvérem él olyan országokban (köztük a szomszédban is), ahol egymást gyilkolásszák a te agyon dicsért egyházaid hívei - az állítólagos "keresztények"?"


Nagy többségben ezek az ortodox és más vallású emberek ölik egymást és másokat, nem pedig Jehova Tanúi, mivel ott is állítólagosan "keresztény többségű" országokról van szó, csakúgy, mint a Balkánon volt, és ahogy az Ruandában volt 16 éve - hogy csak az elmúlt évek legnagyobb tragédiáit említsem! Ha a Tanúkon múlna, a nemzetek és a birodalmak nem tudnának háborúzni, mert nem tudnák a provokátorok egymásra uszítani őket, mint ahogy a hitehagyott kereszténységet TUDJÁK!


A többivel pedig csak azt bizonyítottad, hogy alapos fogalomzavarban szenvedsz.

2015. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]


Tedd óssze a kezed, hogy nem te vagy a helyükbe.

Bolond emberekkel nem vitatkozom!


(Péld 11:12)

"Megútálja felebarátját a bolond; az eszes férfiú pedig hallgat."

2015. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!