Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik könyvből tanulmányoznak...

Melyik könyvből tanulmányoznak Jehova Tanúi?

Figyelt kérdés
Korábban Kőszegen éltem és ott tanulmányoztam. Pár évig Németországban laktam, most Budapesten élek és elkezdtek velem újra tanulni, de nem a régi könyvből, még hasonlítani sem hasonlít a küllemük. Mi a mostani tanulmányozó könyv címe?
2015. aug. 9. 19:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Itt csak az a kérdés, hogy ennek megtudásához szükség van-e egy nem ihletett könyvre?


olyan magyarázatokkal, amik önmagukban nincsennek benne a bibliában, de a tanúk tanításának sarokkövei. pl:


ie. 607

1914

1919

1935

égi szekér

vezetőtestület

munkajelentés

Jézus testvérei a felkentek

az emlékjegyeket csak felkentek vehetik magukhoz, mert csak ők voltak ott jelen, prédikálni viszont mindenkinek kell, hiába csak felkentek voltak jelen ott, ahol és amikor ez elhangzott.

vérlemezkék vérlemezkék frakciói

stb...

2015. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!