Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tennél ilyen helyzetben?

Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Vallásod milyen előírását érvényesítenéd ez esetben?

Megölelnéd?


[link]



2015. nov. 19. 01:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem nem a vallásom írja elő, hogy mi a teendő ilyen esetben, hanem a józan eszem és a tisztességem. Gondolkodás nélkül megölelném az illetőt, mert az igazságérzetem és az erkölcsi érzékem azt kívánná.


---


Digo!


És mi lenne, ha fehér muszlimok ülnének az egyik metrókocsiban? A másikban meg nem fehér keresztények. Te melyikben éreznéd magad jobban? Na, ugye, hogy nem faji kérdésről van szó!


---


Lucifer!


Azt a jelzőt, hogy „retkes”, általában a kuruc-in-fos meg az alfahír nevű szenny portálok rendszeres olvasói szokták alkalmazni. Nem tudom, te ezeken az oldalakon szocializálódtál? A primitív szóhasználatod alapján nehezen hihető, hogy van erkölcsi alapod tanácsokat osztogatni másoknak vallási és etikai kérdésekben.

2015. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az etika nem a csöpögésről szól ezt te is jól tudod. Csak nem bírtad megállni, hogy ne szólj be valamit. Ezt is jól tudjuk.
2015. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem bírtam ki. Ahogy te sem bírtad ki, hogy ne „retkesezzél” egyet.
2015. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem akarok vele büszkélkedni, de nagyon finoman fejeztem ki magam.

Egyébként nem olvasok semmi hír oldalt. És azt is bevallom neked, hogy nekem sem tetszik a csúnya beszéd.

De úgy gondolom, hogy van amikor helye van. Ezek nem emberek, hanem gennyes férgek.

2015. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És ha neked tetszenek, te is az vagy. De nem hiszem.
2015. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy nem hiszed :)


Szerintem nem adtam semmi jelét annak, hogy nekem tetszenek ezek az emberek.

2015. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, a metrókocsis példa így nem volt a legjobb, inkább úgy lenne hogy az egyik kocsiban csak muszlimok (bőrszínre kivétel nélkül) a másik meg csak ateista, keresztény, európai gondolkodású.
2015. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

10es válaszra: a hírek az iszlám állam nevű terror szervezet borzalmas tetteivel vannak tele, akik az iszlám szó mögé bújva csinálja a feszültséget.

Van különbség gyilkos iszlám vallású és nem gyilkos, szelíd iszlám vallású között és a különbség pedig a bennük lévő gonoszság mértéke, ami egyáltalán nem vallás és nem bőrszín alapú.

2015. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!