Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Jehova tanúi...

Keresztények! Jehova tanúi meg ilyenek kíméljenek! Szerintetek mi értelme van ennek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, ültem, néztem a telefonom és a videókat. Találtam egy olyan videót, amiben valami kéz rendezi a hajam. (Hajjal álmodni tudtommal halál). De éreztm, hogy az a kéz az ördög keze. Ezt éreztem, tudtam valahonnan!! Lerogytam utána a kereszt elé, ilyen arany hatalmas kereszt elé, és jmádkoztam. Itt abba maradt mert apám dörömbölt az ajtón, nem volt kulcsa. De mikor felkeltem olyan rossz volt. Mintha egy másik világból zuttyantam volna vissza a valóságba.....
2015. dec. 1. 23:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Semmit nem jelent, csak azt hogy rosszat álmodtál.
2015. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez csak egy álom, nem hinném, hogy jelent bármit is.

Az meg szerintem babona, hogy hajjal, foggal, meg nem tudom még, mivel álmodni halált jelent. Vannak olyan emberek, akik tudományosan is foglalkoznak az álmokkal és azoknak pszichológiai oldalával (azaz mit tükröz az, ha ezt meg ezt álmodtuk), és ők jobban látják az ilyet, nem egy-egy elemre bontják le az álmot, hanem máshogy nézik.

2015. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyébként talán valami olyasmi lehet benne, hogy attól félsz, hogy bűnbe esel és megbántod Istent.


Amúgy az nem durva, hogy az Antikrisztusnak pont 66%-ja van? XD

2015. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Hihetetlen hogy mennyi maszlagot el lehet hitetni egy vallásos emberrel.
2015. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Félsz a gonosztól.
2015. dec. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak az embernek rossz álmai, és leginkább maga tud rájönni, mit "üzen". Majd beugrik, vagy ha nem, akkor tkp. nem üzent. Azt tanácsolnám, kevesebbet nézd a telefonod és a videókat, mert mindenképp első ok, hogy úgy mentél aludni, hogy azon függtél. Ez egy függőség, és nagyon sok bajt okozhat, ez üzenetként jöhetett az álmodból. Alvás előtt 1 órával már ne nézz ilyeneket. Hallgass szép zenét, vagy olvass szép verseket, rajzolj, bámészkodj. Nyugodtabb lesz az álmod, jobb lesz a pihenésed.
2015. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most már 67%-ja van. :-)
2015. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

de még az antikrisztus is végül katolikus lett :D:D:D


szerintem is csak egyszerűen rosszat álmodtál

2015. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem, az lenne a durva, ha 666%-on lennél. Majd akkor szólj! Addig silány koppintás vagy. :D
2015. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg milyenek? Miért nem egy ezoterikus - alias okkult - oldalon érdeklődsz az álmaid felől?
2015. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!