Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Jehova tanúi...

Keresztények! Jehova tanúi meg ilyenek kíméljenek! Szerintetek mi értelme van ennek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, ültem, néztem a telefonom és a videókat. Találtam egy olyan videót, amiben valami kéz rendezi a hajam. (Hajjal álmodni tudtommal halál). De éreztm, hogy az a kéz az ördög keze. Ezt éreztem, tudtam valahonnan!! Lerogytam utána a kereszt elé, ilyen arany hatalmas kereszt elé, és jmádkoztam. Itt abba maradt mert apám dörömbölt az ajtón, nem volt kulcsa. De mikor felkeltem olyan rossz volt. Mintha egy másik világból zuttyantam volna vissza a valóságba.....
2015. dec. 1. 23:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
666%? Az az ötéves terv túlteljesítése lenne! XD
2015. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy sík hülye vagy (bocs) mert azon filózol, hogy mit jelent egy-egy álom.
2015. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!