Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Az éjjel nagyon furcsát álmodtam.

A lényeg, hogy embereket láttam az úton, akikben mindenféle rosszat megláttam, de jót nem. Nem volt bennük őszinteség...semmi. Úgy döntöttem, otthagyom őket. Egy templomban voltam. Lefeküdtem egy helyre és betakaróztam. Ahogy kinyitottam a szemem, az oltárt láttam. Biztonságban éreztem magam, és, amikor ránéztem az oltárra megnyugvás töltött el. Egy kedves papot láttam még, aki bezárta a templom ajtajait, de én ott maradhattam, sőt intett, hogy maradjak is és még egy pléddel betakart engem.

Itt véget ért az álom.


Köszönöm a segítséget és válaszokat.



2015. dec. 2. 15:56
 1/4 Roland G. ***** válasza:
36%
Nincs jelentősége az álmoknak,legalábbis szerintem.Ne vedd komolyan.Én ezt tanácsolom.
2015. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugalomra és lelki békére vágysz, ennyi. De ki nem? Nincs ebben semmi különös.


Ettől függetlenül benézhetsz egy templomba, ha gondolod. Lehet, hogy tényleg ott fogsz találni egy kis nyugalmat :)

2015. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2:

Járok be. :)

Lehet, ezt jelenti. :)

2015. dec. 2. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán el kellene gondolkodnod azon a részen, hogy "embereket láttam az úton, akikben mindenféle rosszat megláttam, de jót nem".


Attól tartok, ez a gondolatvilágodról, gondolkodásmódodról tükröz valamit, ami sztem nem szerencsés.

Ha - mint írod - jársz templomba, legjobb, ha egy pappal megbesz´led, miert nem láttálálmodban az emberekben semmi jót? :)

2015. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!