Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény lányok hordhatnak...

Keresztény lányok hordhatnak arab hidzsabot?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus az arab kendő,mert "tetszik" az elve, hogy a nők ne mutassák meg magukat másnak,csak a férjüknek. Keresztény is hordhat muszlim kendőt? :) 14/l

2016. ápr. 12. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9-es!

Hijabnak nevezik az egész testet elfedő öltözködést meg magát a fejkendőt is szokták így nevezni.

2016. ápr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9


milyen muszlim vagy te, ha azt se tudod mi az a hijab? :D

én nem vagyok muszlim, de a fejkendőt, ami a hajat és a nyakat takarja el, azt nevezik hijabnak. Amiről te beszélsz, az a niqab.

2016. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, hordhatsz hijabot, max mindenki hülyének fog nézni... ha nincs mögötte vallási elkötelezettség, egyenesen nevetséges.
2016. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

Olyan mocskosul szomorú ilyet olvasni egy 14 éves gyerektől. Kérdező, te még nem vagy "nő", nem kell takargatnod magad senki előtt, ha pedig egy felnőtt férfi mégis igényelné, mert kísértésbe ejted, akkor menekülj tőle minél messzebb.


A hijab viselés amúgy is elég.. Hmm... Érdekes a mai világban, de ha valaki így akar öltözködni, akkor szíve joga, de könyörgöm csak akkor dönts ilyenekről, ha már egy kicsit idősebb vagy.

2016. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

mélységesen egyetértek az előttem szólóval...


14 évesen nem vagy még annyira érett, hogy felfogd az ilyen dolgok mibenlétét

2016. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Talán kicsit igazatok van...azóta sem hordtam egyébként

2016. aug. 10. 21:38
 17/17 anonim ***** válasza:

Az arab kereszteny lanyok is hordanak hidzsabot...


[link]

2016. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!