Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jól tenném ha a gyerekem...

Jól tenném ha a gyerekem beiratnám hittanra? Van haszna belőle?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 20:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
56%
Irasd be valami sportra vagy zenére inkább.
2016. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor, ha a gyereket érdekli.
2016. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
27%
Semmilyen haszna. (Ha engem kérdezel, inkább kára, nem szimpatizálok az egyházakkal, azok nem az emberek érdekeit tartják a szemük előtt, legfeljebb a saját híveik számát, és ezáltal a bevételüket akarják növelni. Gondolkodás nélküli alattvalókat nevelnek.)
2016. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%

Ha a ti családotokban fontos, és szívesen járnának, akkor igen.

Én jártam, bár akkor még iskolában nem volt, hanem a helyi plébánián. Szerettem és most is szívesen gondolok vissza azokra az időkre.

Jó volt a társaság is.

2016. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
34%
Mégis mi a jó franc haszna lenne belőle?
2016. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
24%
Nincs semmi haszna, vagy egy ész nélküli zombi lesz belőle, vagy teljesen megutálja a vallást.
2016. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
56%

Soha! Én most is hittanra járok de csak egyháztörténelmet veszünk és nagyon érezni az egész álszentséget, és hogy ránk van erőszakolva az hogy járjunk templomba stb..jövőre erkölcstanra megyek. Én azt ajánlom hogy semmiképp se irasd be. Semmi értelme.

12/L

2016. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha a hasznát keresed, az már rossz.
2016. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%
Hallottál már rossz tanárokról? Esetleg ezzel kapcsolatos rémtörténetekről? Na, akkor képzeld el, hogy a hittantanárok közz sokkal több a flúgos, és ezt tanárként mondom. Nagy részüket gyerek közelébe nem engedném.
2016. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
66%

Jártam óvodában és általános iskolában végig hittanra. Semmi hátrányom nem származott belőle, én szerettem.


Egy jó pap emberségre tudja tanítani és társaságban van, jól érzi magát. Minket anno vittek kirándulni is, meg mindenféle ünnepségeket szerepeltünk.

Ez hülyeség, hogy nem nyer vele semmit.


Bírom mikor olyan emberek mondanak valamiről véleményt, akik templomot még nem láttak belülről...ja de...az esküvőn....mert persze kell templomi esküvő egy ateistának...na mindegy.


Viszont tényleg jó legyen akihez beadjátok, mert különben utálni fogja és csak nyűg lesz.

2016. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!