Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Ezotérikusok, honnan...

Kedves Ezotérikusok, honnan veszitek azt, hogy az angyalok MINDENT meg tudnak csinálni?

Figyelt kérdés

Ti azt hiszitek, hogy az angyalok többet segítenek, mint Isten. A kérdésem az, hogy ez honnan jön nektek? Ha a Bibliából (mert ugye az az alapja a dolognak), akkor hol van erre utalás, illetve honnan tudtátok meg ezeket?

Lehet provokatív lesz a kérdés számotokra.



2016. jún. 14. 11:51
1 2
 11/15 Roxy333 ***** válasza:
Miguel, akkor ne olvasd,ha ennyire zavar,hogy más is el merészeli mondani a véleményét. Sehova nincs kiírva,hogy mielőtt bárki kérdezne,kérje a te véleményedet,és kérdezzen téged,tetszik-e,és mehet-e a felületre. Ha majd létrehozol te egy oldalt,majd ott lesz olyan,ami neked tetszik,és majd ott megszabhatod,hogy legyen-e szólás szabadság,és véleménykinyilvánítás,vagy ne.
2016. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, legközelebb veled fogok konzúltálni a kérdéseimmel kapcsolatban. :) Egyébként sem hiszem, hogy ez a személyeskedő stílus ide tartozna, ha nem tudsz válaszolni úgy, mint az akivel "vitáztam", kérlek menj el. Köszönöm! :)
2016. jún. 15. 14:50
 13/15 A kérdező kommentje:
A legutóbbi hozzászólásom Miguel-nek szólt. :)
2016. jún. 15. 14:52
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Félreértés ne essék, engem nem az "zavar", ha más is hozzászól a kérdéshez. Sőt, az lenne a jó. De azt kibäszottul rühellem, amikor valaki feltesz egy álkérdést csupán azért, hogy kiélve grafomán és profetikus hajlamait többet írjon válaszként, mint az összes többi hozzászóló összesen.
2016. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves Miquel, szeretném felhívni a figyelmet, hogy eddig kénytelen voltam magam kielemezni a saját kérdésemet, és magam silabizáltam/gondolkodtam a válaszon, csak azért mert te és még sok ezótérikus rajtad kívül képtelenek voltatok nekem normális választ adni. :) Tehát, van kielégítő válaszod is vagy értelmes, a témához fűződő hozzászólásod, vagy csak a személyeskedés, és a k.... anyázás megy? :) Ha nem megy ez, mondtam el lehet menni! Köszönöm. :)
2016. jún. 16. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!