Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Örömmel fogadhatják-e a hü...

Örömmel fogadhatják-e a hü keresztények a hitehagyottakat akár személyesen, akár az irodalmuk olvasása által?

Figyelt kérdés

2János:9,10

Roma.16:17,18



#fogadás #hitehagyott #keresztènyek
2016. jún. 24. 18:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az apostolok nem erről írtak. Tessék megvizsgálni a szövegkörnyezetet és az akkori szokásokat is. Fent már leírtam, hogy ez az eljárás nem hogy nem tisztítja meg a közösséget, hanem képmutatóvá és hazuggá teszi a zsarolással ott tartott tagokat. Vajon egy ilyen közösség Isten szándékai szerint fog élni, Őt fogja követni?
2016. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Aki pedig nem bírja a kritikát, annak baj van az önbizalmával. Vajon Jézus ilyen? Vagy az általa vezetett közösség is erről ismerszik meg?


Arról fognak megismerni titeket, hogy szeretitek egymást.


Akkor szól majd az ő bal keze felől állókhoz is: Távozzatok tőlem, ti átkozottak, az örök tűzre, a mely az ördögöknek és az ő angyalainak készíttetett.

Mert éheztem, és nem adtatok ennem; szomjúhoztam, és nem adtatok innom;

Jövevény voltam, és nem fogadtatok be engem; mezítelen voltam, és nem ruháztatok meg engem; beteg és fogoly voltam, és nem látogattatok meg engem.

Akkor ezek is felelnek majd néki, mondván: Uram, mikor láttuk, hogy éheztél, vagy szomjúhoztál, vagy hogy jövevény, vagy mezítelen, vagy beteg, vagy fogoly voltál, és nem szolgáltunk volna néked?

Akkor felel majd nékik, mondván: Bizony mondom néktek, a mennyiben nem cselekedtétek meg egygyel eme legkisebbek közül, én velem sem cselekedtétek meg.

2016. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

21# Ez csak a személyes véleményed.

Nem egy biblia verset soroltam fel,azért mert tudtam,hogy egy/két olyan személy kerül akiknek fáj,hogy kiközösült és ezek ellene fordulnak.

2016. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!