Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A zsidóság jelképe nem sátánis...

A zsidóság jelképe nem sátánista jelkép tulajdonképpen? Hisz remfa csillaga.

Figyelt kérdés

Remfa csillaga teljesen okkult, összehozható nem kevés helyen, vallasban, balvanyimadassal, satanizmussal, az antikrisztus szamaval.


De mégis a zsidosag Isten kivalasztott nepe.

Hogy is van ez?



2016. jún. 28. 13:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#16:


Az jó ,utoljára mit? :)

2016. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hoppá! Rossz helyre küldtem a levelet elnézést! :DD


---------------------------------


#16:


"Maga szimbólum első fennmaradt kőbevésett emlékei csak a 3-4. századból ismeretesek."


Én nem így tudom.


Amúgy a föníciai ábécé:


[link]


"Salamon alakja":


Valóban valószínűleg ebből a következtetésből keletkeztek a Salamon királlyal kapcsolatos apokrif íratok.


"eleve Mózes törvényeibe ütközött, hogy poligámiában és pogány feleségekkel hált"


A poligámiát nem tiltja a tóra. Igaz ez a szokás rabbinikus körökbe teljesen eltűnt ,de a karaitáknál ezer előtt még szokás volt (ha jól tudom).

Ma pedig az ,hogy egy zsidónak nem-zsidó a párja az egy teljesen elfogadott dolog. Már ami irányzatomat illeti.


"Végezetül, Herzl bár maga nem emigrált, maga is kelet-európai volt, konkrétan osztrák-magyar."


Hát ,pontosabban közép-európai volt ,mivel Magyarország Közép-Európában van (azon belül a Visegrádi részbe).


#20:


Köszönjük az ajánlatodat.

Csak el kell ,hogy szomorítsalak sajnos...a csatorna egy kalap ló kaki. :S

Kezdjük ott ,hogy hiteles információkat akarnak össze keverni hazugságokkal.

+ Gyűlölet keltő.


Üdv! ;)

2016. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Blackice75 ***** válasza:
Ámós 5:26 Majd viszitek hát Szikkútot, a ti királyotokat és Kijjunt, a ti képeiteket, a ti isteneitek csillagát, amelyet ti csináltatok magatoknak.
2021. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!