Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti mit csinálnatok? ( betéréss...

Ti mit csinálnatok? ( betéréssel kapcsolatos )

Figyelt kérdés

Na szóval …tavaly felviteliztem egy 6osztalyos gimibe de nem tanultam Es nem vettek fel ! Es anyukám azt mondta ha nem vesznek fel jövök ide Budapestre apukamhoz ! Na Es itt az év elején kerestünk egy zsido sulit mert apukám zsido -anyukám nem - Es oda járok most ! De a sulinak van egy feltétele ami az hogy 2017 június végéig vagIs a tanév végéig be kell térnem ! De En ezt nem akarom de anyukám azt mondja kell mert a olyan családban vagyok ( amikor anyukám nm is az , a Tesom is betért pár éve ) Es azt mondja ha nem terek be nem mehetek vissza hozza! de a Tesom azt mondja higy nem muszáj csak Jo ember legyek ! De ha nem terek be hova megyek ? Mert apukammal nem járhatok nem zsido suliba ! Ja Es meg annyi ha visszamennek vidékre anyukamhoz, akkor is a Tesom év elején megbeszélte hogy ujra hatodikos legyek mert a hetedikben négy fiú volt ugyhogy szégyen lenne visszamenni mert Jo tanuló voltam Es nem értenek meg miért vagyok ujra hatodikos ( most leszek hetedikes )

Na most hiy minden hülyeséget elmondtam

Mit csináljak ? Beterjek vagy nem ? Anya azt mondja igen a Tesom meg azt hiy elég ha Jo ember vagyok ! A tanárom (aki a barátom is ) azt mondja a szívemet halgassak

Nem tudom mit csináljak !



2016. júl. 19. 16:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
34%

"Majd beszélek meg Anyukammal Es meglátjuk !"

Helyes! :)

"azt is mondta hiy ha nem most terek be akkor pár evvel később !"

Például ez is lehetséges. Esetleg pár evvel később mégis úgy érzed.

"Es nem értem miért erőlteti !"

Hát kérdezd meg! Csak persze nem hisztizve, hanem érdeklõdve. :)


Még valami: holnap, vagyis ma, szóval 24-en, vasárnap ne erõltesd a vitát apukáddal, mert - biztos tudod - ez bõjtnap. Az éhes ember pedig türelmetlenebb, ingerlékenyebb és fáradékonyabb is.

( A böjt virraqdatkor ( kb 3/4 3 ) kedõdik és a csillagok feljöveteléig tart ( 21:05 ) )


Addig azon törd a fejede, hogy ha Aput rá akarod venni valamire, akkor hogy tudod elérni, hogy Õ mondja azt, amit Te szeretnél, tehát, hogy Õ kérjen arra, amit Te szertnél csinálni. Valahogy úgy, hogy "mintha azt mondtad volna ..." - persze kezdetnek olyat, amit tényleg szokott.

Az ilyemit nem árt megtanulni, mert pl a munkahelyen, ha beosztottként van valakinek jó ötlete, lehet, hogy a fõnök nem engedi. De ha sikerül úgy mondani, hogy a fõnök mondja, mintha az õ ötlete lett volna, akkor arra fogja utasítani. És örülni fog, ha az "õ ötletét" jól megcsinálják és ad prémiumot. :)

++++++++++

"szociális problémák" = pl nincs pénz villanyszámlára, stb.

Igaz, a legkisebb közösség a család, mégis a család nem közösség, hanem család. :) Szóval az idézet pont azt mondja, hogy a villany, vagy gázszámlát stb rendezik, nem a veszekedést. Azt a családTERÁPIA.


DE még annál is jobb, ha mégis családi körben.

2016. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
50%
én tudnék ebben segíteni,egy tarkónlövéssel hamar betérnél a tömegsírba!
2016. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#31-es hozzászólónak: szerintem nem nézted meg a linket, amit megadtam.
2016. júl. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Plusz azon kívül mediációra is lehetőség van ott:


[link]

2016. júl. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
30%

Tleg nem néztem meg, lehet, hogy mégis van egyéb is.


Viszont remélem, a kritikán alulian ocsmány # 32 Időpont ma 01:00 -t Te is jelentetted.

2016. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
én,mint SS-Hauptsturmführer bőven tudnék segíteni betéréssel kapcsolatban amint mondtam! 9mm-es implantátum az untermensch koponyádba és megvan oldódva a betérés!
2016. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!