Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit Gyülekezetét miért...

A Hit Gyülekezetét miért utálják sokan?

Figyelt kérdés

A Hit Gyülekezete egy modern egyház,de mégis ragaszkodik az elveikhez.


Szemben a pápával, aki kereszténynek mutatja magát, tud szépen szónokolni, de az összes muzulmánt beakarja engedni.

A pápa és, akik ilyesmit támogatnak, azok mind farizeusok.A történelemben volt létezett már hamis pápa.

Remélhetőleg minél hamarabb lemondatják.


Emlékezzünk, a Szent Föld népe mennyit szenved nap, mint nap az arabok miatt.Nem élhetnek biztonságban, még szegény nőknek is fegyvereket kell fogni pólya helyett.

Szerintem, nekünk nincs szükségünk erre.


2016. okt. 13. 15:07
1 2 3 4 5
 41/45 Pietrosol ***** válasza:
59%

Alias!


Ha már ide szemtelenkedsz mindenféle invitálás nélkül, legalább írj valami megszólítást!


Egyébként miről beszélsz?

2016. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
40%
Minek? Úgysem érted.
2016. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Pietrosol ***** válasza:
59%

Alias!


Mit? Azt, hogy aki gyűjtöget, az nem szétszór?

2016. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Én nem utálom a Hit Gyüliseket, viszont ez a katolikus utálatuk többször szemet szúrt már nekem. Ugyanazt csinálják, mint a Jehova tanúi. Persze, értem én, azon múlik a létjogosultságuk, hogy minél több sarat dobjanak a 2000 éves kereszténységre...
2016. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nem baj István, jövőre a Hit Gyüliben.
2016. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!