Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt Jehova Tanúi áruljáto...

Tisztelt Jehova Tanúi áruljátok már végre el, hogy szerintetek hol volt Jézus azon a 3 napon megfeszítése után?

Figyelt kérdés
Nem piszkálni akarlak, nem kötekedni akarok csak egyszerűn nem tudom megérteni a felfogásotokat.

2016. dec. 1. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Bocs kérdező, ám nekem is az jött le, hogy csak fogást kerestél, hogy bizonyítsd: Te jobban tudod.

Lelked rajta

2016. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na jó! :)


Látom, hogy kérdésemmel nagyon felkavartam valamit amit őszintén nem szerettem volna!

Nem is szeretném folytatni és elnézést is kérek minden érintettől.

Ha esetleg valakit megbántottam akkor hát nagyon kérlek fogadjátok el őszinte bocsánat kérésemet!


Hogy milyen ember vagyok én az életben?-ezt kérdi valaki.


Bűnös és tökéletlen ember vagyok aki tele van hibákkal, de ugyanakkor egy szerető apa és egy segítőkész férfi. (legalábbis mások ezt mondják)

Továbbra nem is fényezem magam mert annak aztán igazán semmi értelme sem lenne, tettem amit tettem és teszem amit tennem kell.


Hogy a kérdésből kinek mi jött le, hát én azt sajnos nem tudom megmondani,de egyvalami biztos;-hogy nem az volt a célom, hogy bárkit is lejárassak!


Sokmindent nem értek meg, és ezért válaszokat keresek!

Ez volt az egyedüli ok, hogy felkerült a kérdésem.

Nem személyeskedtem és nem is fogok személyeskedni mert tényleg "Lelkem rajta"!


A világ bonyolult de Isten lényét megérteni még bonyolultabb,de talán egyszer mindannyian meg fogjuk érteni, hogy mi miért volt és van.


Mindent tagadhatunk!-tagadhatjuk a keresztet,tagadhatjuk a megváltást, tagadhatjuk a mennyet a poklot, tagadhatjuk a prófétákat, sőt tagadhatjuk a Szentháromságot a Fiú istent a Szentlelket, de egyvalamit egyikünk sem tagadhat meg;-az ÉLETET!


És ha valaki hitelesnek tartja a Szentírás szavait, akkor nincs más dolga mint befogadni azt.


Ennyit szerettem volna még elmondani.


Mégegyszer őszinte bocsánat azoktól akiket esetleg megbotránkoztattam vagy megsértettem, és köszönet azoknak akik támogattak!


További kellemes délutánt mindenkinek, és lelki békét!

2016. dec. 2. 15:10
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Vidiripi


Elképzelhető hogy néhány dolog még nem került említésre?

Íme, egy kis gondolkodni való!


1Péter 3:18 Mert Krisztus is szenvedett egyszer a bűnökért, az igaz a nem igazakért, hogy minket Istenhez vezéreljen. Halálra adatott ugyan test szerint, de megeleveníttetett Lélek szerint,

He declares also the benefits of Christ toward the old world

19 amelyben elment, és a börtönben levő lelkeknek is prédikált, 20 akik egykor engedetlenek voltak, amikor Isten türelemmel várt Nóé napjaiban, a bárka készítésekor, amelyben kevés, azaz nyolc lélek menekült meg víz által. 21 Most pedig titeket is megment ennek képmása, a keresztség, amely nem a test szennyének lemosása, hanem a jó lelkiismeret keresése Isten iránt, Jézus Krisztus feltámadása által, 22 aki felment a mennybe, és Isten jobbján van, akinek alávettettek az angyalok, a hatalmasságok és az erők.

2016. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 How Arrow ***** válasza:

"19 amelyben elment, és a börtönben levő lelkeknek is prédikált, 20 akik egykor engedetlenek voltak, amikor Isten türelemmel várt Nóé napjaiban, a bárka készítésekor, amelyben kevés, azaz nyolc lélek menekült meg víz által. 21 Most pedig titeket is megment ennek képmása, a keresztség, amely nem a test szennyének lemosása, hanem a jó lelkiismeret keresése Isten iránt, Jézus Krisztus feltámadása által, 22 aki felment a mennybe, és Isten jobbján van, akinek alávettettek az angyalok, a hatalmasságok és az erők."


Magyaráznál egy kicsit ezekröl?

2016. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!