Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi az igazság, ha az utoljára...

Mi az igazság, ha az utoljára amikor misén kellett volna lennem de helyette titokban csak sétáltam és egy törött kezű bácsival összefutva segítettem a kocsijára felrakni egy ajtót, nagyobb örömöt okozott nekem mint akármi amit valaha misén átéltem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
MI esik jobban tanulni az egyetemen az órákon vagy végül az utolsó óra időpontjában sikeresen vizsgázni? (húzhatod a párhuzamot)
2016. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem érzem magam rosszul hogy már nem járok be órákra.
2016. dec. 9. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
a mise nem party, vagy szórakozóhely, ugy csinálsz mintha csak vasárnap 10:00-12:00 lennél hívő
2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyámék kényszerítettek amíg tudtak, eddig nem mondhattam hogy nem megyek.
2016. dec. 9. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Csel 7,48

De ama Magasságos nem kézzel csinált templomokban lakik, mint a próféta mondja:

Csel 17,24

Az Isten, a ki teremtette a világot és mindazt, a mi abban van, mivelhogy ő mennynek és földnek ura, kézzel csinált templomokban nem lakik.

2016. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyesen cselekedtél.
2016. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted
2016. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keress olyan keresztény közösséget/szolgálatot, ahol mindkettő örömet szerez.:)

Ennek nem kell elkülönülne, hanem inkább együtt lennie.

Pl. a cserkészet, ami nagyon gyakorlatias, segítő szolgálati ág, miközben közösségbe jár az ember, erdőbe stb. szóval jó móka is :)

2016. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A misének van egy olyan funkciója, hogy unalmas, ezáltal némileg kikészíti az idegrendszered. Utána a mentális kimerültség miatt fogékonyabb vagy a hülyeségek beszopására, és az elfogadó magatartásra. Ilyen barom mlm cégeknél is alkalmazzák ezt a technikát. Utána többet vásárolnak a tagok. A rózsafüzérnek is lehet ilyen funkciója. Ez szinte minden vallásban megjelenik. De nemcsak ott.
2019. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!