Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mit gondoltok a...

Keresztények! Mit gondoltok a pogányokról?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, de elmondom az indokát is:

Csupán annyi, hogy kíváncsi vagyok mennyire vagytok a Bibliához kötve, illetve mennyire lapozgatjátok azt, ugyanis van benne pár parancsolat, hogy mit tegyetek velünk, de szeretném tudni a ti véleményetek is.



2017. febr. 24. 16:53
1 2 3
 21/23 Blackice75 ***** válasza:

#20-as bejegyzésére.


Mily szőrnyúséges és elszomorító az emberi butaság! Sajnos!

2021. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Bocsi de úgy utálom azokat akik nincsenek megkeresztelve és nem ismerik Istent meg a Bibliát. Azokat nem lehet szeretni. Milyen szégyen hogy még mindig vannak ilyen Eretnek emberek. Gondoltam hogy mióta a református vallás kialakult már többen lettek keresztények mert az is egy vallás a katolikus mellett.

Volt egy kolléganőm akinek a szülei jehivak voltak és nem volt megkeresztelve. Igaz sérült is volt,nem tudott írni meg olvasni. Én más dolog miatt is de azért is utáltam mert nincs megkeresztelve meg mert nem tud olvasni és 21 éves volt. Volt egy fiú aki bejárt annak mindig a reformátusság a mániája, mondja a református papokat, Nagyváradon melyik negyedben ki van, meg utánozza a papi beszédet. Én nem tudom hogy lehet azt megtanulni ahogy egy református pap beszél.

Ez a fiú kötekedett a lánnyal hogy meg kéne keresztelkedjen, a lány mondta hogy nem és az én javaslatokra, én biztatták a fiút hogy meg kéne keresztelni és nem volt víz hanem úgy mi mondta a fiú a lánynak hogy megkeresztelnek téged az atya nevében vagy hogy mondta és a fejére tette a kezét én meg fogtam a lányt nehogy elszakadjon. Többször is megcsináltuk veje és mindig az én vavaslatonra.

Egyszer be akartuk vinni egy katolikus templomba és azt mondta nem megy világi templomba, én megfogták mert 80 kiló vagyok ő még 40 kiló. Lefogtam a kezeit és vittem magammal. Már a templom ajtojacelitt voltunk mikor az apja ismerőse keszokititt bennünket hogy mit csinálunk erre elszaladtunk. Aztán többet nem vittük templomba mert Virág arrafelé lakott és nem akartunk az ismerőseivel találkozni nehogy a szülei megtudják.

2021. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Blackice75 ***** válasza:
Anjutca kedves felebarátom, távol állsz az igazságtól!
2021. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!