Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan ember vagy...

Van itt olyan ember vagy család, aki a sikerét a vallásnak köszönheti?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,akik a sikerüket annak köszönhetik,hogy vallásosak,betartanak bizonyos "szabályokat",amelyek elvárások,kritériumok a vallásában.Melyik vallás ez? Milyen szabályoknak köszönheted?

2017. márc. 18. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

igen

ateista vagyok, "isten majd megsegít" hülyeségre nem vártam, hanem tettem érte és lám sokat elértem bizonyos téren...


24F

2017. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Van, aki annak köszönheti azt, amilye van, hogy van hite. Nem vallásos, hanem hívő. De ha azért akarsz hinni, mert vagyont akarsz, akkor az hibás elgondolás.
2017. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
7%

Olvass egy kis viking mitológiát és történelmet, kedves kérdező, illetve Nagy Alfréd wessexi király története is elég tanulságos, akkor majd megtudod.

Amúgy mindenkinek más. Én úgy vagyok vele, ha hiszel benne akkor létezik, ha nem akkor nem. Ami engem illet, én deista vagyok. Isten létezését elismerem, de nem várom el tőle, hogy segítsen.

2017. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
42%
Én katolikus istenhívő vagyok de igazábol az első hogy magadba hidj, ha nem hiszel az álmokba nem válnak valóra természetesen én bizom a vallásomba nagyon hívő ember vagyok de ész is kell hozzá.
2017. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Akik a hitet írta, annak igaza van. Mindegy, hogy istenben hiszel, vagy egy nagy kék nyúlban, hit nélkül nehéz lesz túlélned a nehéz időszakokat.
2017. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

A hit egy tünetkezelő szer.

Többet árt, mint használ.


Azonban, igen, segíthet a vallás:

a mainstream "Kati vallása" (ha érted), meg még némelyik: jó biznisz.


Sose voltam vallásos, nem is hiányzik.

Enélkül is elértem egymagam a lényeges dolgokat, és egyre inkább fejlődök ezekben.

2017. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Utóbbi nagy,nagy baromságot írtál!


Hit nélkül nem lehet értékelhető életet élni!

Ha nem hiszem,hogy a mai napon elvégzett munkáért pénzt-megélhetést-kapok,hogyan indúljak el?

Ha nem hiszem,hogy képes vagyok elvégezni a dolgom,hogyan foghatok hozzá?

2017. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
# 6 Szerinted. Nekem pl. segít a hit. Hogy miben hiszek, az már az én dolgom. Részemről nem látom benne a bizniszt. Ingyen van, feltölt, segít.
2017. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen Istenfélelmemnek köszönhetem boldogulásom.


Nem állítom,hogy csak vallásomnak,de mindenképpen istenfélelmemnek.Az határozza meg értékrendemet,erkölcsi hozzáállásomat,kapcsolatrendszeremet.


A szabályok,a Krisztus által bemutatott"Szeretet Törvényrendszere".

Ezt a törvényrendszert a HN Adventista Egyházban tanultam,és most,egy református közösségben képviselem.

2017. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

kereszténység


a legtöbb ember nehezen talál párt, ha sikerül gyakran össze sem tudnak házasodni ha mégis később elválnak, nekünk elvileg sokkal több "szűrőfeltétel" van, én mégis sikeres tudtam lenni a párkeresésben és a családalapításban


a munkahelyemen is és még más területeken is sokat segít az elv miszerint igyekezzünk mindenkivel amennyire lehet békés és jó viszonyt ápolni megértőek lenni és egyebek, így sok emberre számíthatok, és nincs bennem az a feszültség mint sok kolegámban

2017. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!