Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a rózsafüzér női viseletre...

Ez a rózsafüzér női viseletre van tervezve?

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy ide tettem fel a kérdést, de szerintem itt kapok igazán hasznos választ.


[link]


Esetleg egy férfi nyakába hogy illene?


Kérek mindenkit, hogy koncentráljon a kérdésre és hanyagoljuk a vitát, kritikát. Köszönöm!



2017. ápr. 10. 23:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves dubitus.


A kérdésem alatt megkértem mindenkit aki válaszolni szeretne, hogy hagyjuk a kritikát és a vitát.

Tudom, hogy itt a vallás kategórián belül mennyire "harapós" és ítélkező emberek vannak (akinek nem inge az ne vegye..)


Te tisztelt dubitus azzal jössz, hogy aki rózsafüzérre hasonlító bizsut hord a nyakában, az álkeresztény. Ezzel nem értek egyet, ez alapján nem lehet meghatározni, megítélni egy ember hitét sé hozzáállását Istenhez.

Ne haragudj, de nem vall krisztusi lelkületre ez az ítélkező válasz.


"bizsu"

Mellesleg van méregdrága rózsafüzérre mintázott nyaklánc is, ami nemesfémből készült, szóval nem mondanám hogy "bizsu".


Másrészt én nem kérkedésként tenném a nyakamba még az ékszernek szánt verzióját sem.



Valahogy éreztem, hogy inkább ne tegyem fel a kérdést, mert azonnal megköveznek érte.


Ugyan mennyire örül Krisztus Urunk annak, hogy megbélyegezzük egymást és bíráskodunk Őhelyette egy rózsafüzér miatt?

2017. ápr. 11. 12:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már mondták, ez nem nyaklánc, imádkozásra használjuk. Mindenesetre a linkelt darabot inkább nőnek tudnám elképzelni.
2017. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Most nem kell egy rózsafűzérből bálványt csinálni..értem én,hogy mire használjátok,de ne legyen már több egy használati tárgynál,mert végülis az,bármelyik oldalról nézzük. Nem kellene ennyire bálványozni egy tárgyat,hogy egyből álkeresztényezünk...

Bocsánat,de ez most kikívánkozott :)

2017. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"aki rózsafüzérre hasonlító bizsut hord a nyakában, az álkeresztény."

Ezt én soha nem állítottam!

'Aki rózafüzérnek NEVEZI azt, amit nyakában hord' - egészen mást jelent.

Amit írtam, nem vallás-kritika! - hanem az intelligencia hiányáé.

2017. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb kereszttel férfinak jobb lenne. ☺
2017. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a képből, hogy milyen vastag, mi mekkora, mert nincs semmi, amihez viszonyítani lehetne. De nem viselésre van kitalálva. Főleg nem nyakban viselésre.
2017. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!