Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért csinált az őrtorony...

Miért csinált az őrtorony szervezet egy rakás Androidos játékot?

Figyelt kérdés
Kirakós, meg ilyesmi típusú játékok, benne természetes az elmaradhatatlan jw.org emblémával. Így akarnak híveket szerezni?
2017. máj. 7. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meg kell kérdezni őket, mert engem érdekel: [link]
2017. máj. 8. 13:37
 12/13 anonim ***** válasza:
OK. A nyilvános bejegyzésekhez tedd fel a kérdést, akkor más is meg tudja nézni. Én is kíváncsi vagyok. (Ilyen az ember alaptermészete :) )
2017. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Szeretném megkérdezni, hogy van-e engedélye a márkanév használatára a program készítőjének? Vagy jogviszonyban áll-e Jehova Tanúival? Azért adtam egy csillagot, hogy választ kapjak a kérdésre :). Majd javítom :)


A fejlesztő válasza:


Da ich der " Software-Hersteller" bin benötige ich keine Erlaubnis. "JW PUZZLE" ist nicht rechtlich geschützt, auch die Bilder sind von mir im Sinne der künstlerischen Freiheit bearbeitet und auf jw.org in der Form nicht vorhanden. Haben Sie denn eine rechtliche Erlaubnis die rechte von jw.org auf Websiten dritter umzusetzen?


Greetings R.K.Games"

2017. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!