Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen lenne a saját Menny...

Milyen lenne a saját Menny Országotok?

Figyelt kérdés

Személyre szabottan​. Egyedileg készített.

Hát az enyém hasonló lenne a Bibliában le irottal meg bele helyezném saját elképzelésemet is.

Például én engedélyeznem a szexuális életet is.

A Szent Angyalokkal​ is meg lehessen tudni ismerkedni.

Lenne iskola ahol az óra az Angyalok be bemutatásárol szólna persze attól még szolgai tisztséget vinnének végbe.

Az​ Univerzumot meg ismernénk. Nem lenne halál , halandóság , bűn, kárhozat.

Tetszik a világom ?


2017. jún. 6. 07:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
egybeírott.
2017. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Neked feltétlen szükséges lenne ott egy nyelvtantanfolyam is, mert ilyen helyesírással nem értik meg, mit is akarsz!
2017. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor lesz már vége a nyári szünetnek??
2017. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szeptemberben
2017. jún. 6. 09:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Úúú de messze van még
2017. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még el se kezdődött! :D
2017. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Eleve gond van az örök élettel. Első körben jól hangzik, de idővel megunná az ember a mennyországot is. Akármilyen hülyén hangzik, de az élet attól szép - hogy véges.


Lehetnek hosszabb persze, szerintem is, de az örök élet az inkább átok lenne mint áldás. Gondold el: már mondjuk 5 ezer éves vagy, unod az egészet: de nincs kiszállás. Az maga a pokol.


De vegyük a személyre szabott mennyországomat:


Egy hatalmas aquaparkot képzelek el, minimum egy városnyi területen, rengeteg hideg - meleg, kisebb - nagyobb medencével, szaunával, óriási kerttel, vízesések, a legszebb, legválogatottabb trópusi növényekkel, gyümölcsfákkal, amelyek egész évben teremnek. Kellemes, párás meleg, de nem kánikula, kellemes klíma egész éven át. Madarak csicseregnek, aranyhalak egyik - másik medencében, tóban.


Lépten - nyomon bárpultok, hatalmas svédasztalok friss ételekkel, faszénen grillezett halak, húsok, köretek, hatalmas korsókban sör, bor, gyümölcslevek, ropogós péksütemények, édességek.


Lenne egy nyitott rész, kellemes tengerparttal, bárpult ott is, mindenféle vízi sport lehetőséggel.


A tengerben egy mesterséges sziget, amelyen egy kiépített hegyes - völgyes, kanyargós útszakasz lenne. Oda bármikor átúszhatnék, hajózhatnék, helikopterezhetnék és ott a legdrágább sportautók állnának a rendelkezésemre, hogy azon a szerpentinen körözhessek velük.


Fakultatíve lennének előadások, ahol angyalok és mások, pl. rég meghalt tudósok, Einstein és mások mindent titkot elmagyaráznának a Világegyetemről, amit életemben még nem tudtam, vagy a tudomány még nem ismert.


És bár lenne pár elképzelésem szexuális területen is, de ha már mennyország és halálunk után kerülünk oda, akkor inkább a családommal lennék ott - remélve, hogy ők csak sokkal - sokkal később csatlakoznának hozzám, miután én odakerültem.

2017. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tisztelt HakapesziM: Nagyon szépen köszönöm a választ. Ment a zöld pacsi 😊. Örülök a válaszodnak nagyon​ jó az​ elképzelésed remélem teljesülni fog az álmod.
2017. jún. 6. 12:39
 9/13 követ62 ***** válasza:

Szia.

Attól jobbat amit Isten ad senki nem tudna kitalálni.

És talán még el sem képzeltem amit szeretnék, de az is benne lessz. Tehát nekem jo az amit Isten ad.

2017. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

"Attól jobbat amit Isten ad senki nem tudna kitalálni. "


Mondd ezt annak a szerencsétlennek, aki láb nélkül születik. Szerintem ő például tudna jobbat is kitalálni ahelyett, hogy láb nélkül kell leélnie az életét.

2017. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!