Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen lenne a saját Menny...

Milyen lenne a saját Menny Országotok?

Figyelt kérdés

Személyre szabottan​. Egyedileg készített.

Hát az enyém hasonló lenne a Bibliában le irottal meg bele helyezném saját elképzelésemet is.

Például én engedélyeznem a szexuális életet is.

A Szent Angyalokkal​ is meg lehessen tudni ismerkedni.

Lenne iskola ahol az óra az Angyalok be bemutatásárol szólna persze attól még szolgai tisztséget vinnének végbe.

Az​ Univerzumot meg ismernénk. Nem lenne halál , halandóság , bűn, kárhozat.

Tetszik a világom ?


2017. jún. 6. 07:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves KolozsváriA.!


Az én Menyországom pont olyan,mint ahol Jézus helyet készített nekem.


Bár nem lesz ott házasság,azt nem tudhatjuk,hogy lesz-e szexuális örömünk ott.

Azt viszont bizonyosan tudjuk,hogy bűn,betegség,fájdalom,halál,kárhozat nem lesz.

Szintén tudhatjuk,hogy találkozhatunk más intelligens lényekkel,akiket taníthatunk Isten szeretete tapasztalatairól.

2017. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 követ62 ***** válasza:
100%

"Mondd ezt annak a szerencsétlennek, aki láb nélkül születik. Szerintem ő például tudna jobbat is kitalálni ahelyett, hogy láb nélkül kell leélnie az életét."


Kedves #10.

Itt konkrétan a JÖVENDŐ menyországról van szó.

Tehát én arra mondtam amit mondtam.


Nem tudom nennyid van, vagy mid van. De nem is érdekel.

Annyit tudok, hogy nagy százalékban azok többet siránkoznka akiknek töbje van, de legalább is nem szenvednek nagyon hiányt.

Azok kevésbé tudják értékelni az amijük van.


https://www.youtube.com/watch?v=8Zeol8iGd2w

Látod ő nem azon siránkozik milye nincs, hanem azért ad hálát amije van.

És, ha az EJÖVEDŐ menyországba kerül majd lesz keze is és lába is.

Mert azt a keveset is tudta értékelni amije itt e bűnnel fertőtzőtt földön kapott. De még meg is osztja, hogy mások is boldogok legyenek Jézussal.

2017. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki olvassa a Bibliát, az az én mennyországom ahol Krisztussal éleünk a mindeható Istennel. Ez a Sajátom lesz mivel, Ő adja nekem személyesen, nincs olyan, hogy elképzelek valamit és az lesz. :) Aki olvassa a Bibliát az egyszerüen el se gondolkodik ostobaságokon. Szex a mennyben? Mért lenne, mikor Olyanok leszünk MINT az angyalok, tehát egyenlőségünk lesz, nem lesz senki kisebb a másiknál, és nem kell szaporodnunk sem, mert örökké élünk. Nem értem egyszerüen a kérdésedet. A TE világot, kedves Kérdező, NEM Isten világa, abból meg nem kérek, köszönöm. Békesség neked. :)
2017. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!