Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti is így éreztek?

Ti is így éreztek?

Figyelt kérdés
A 21. századi keresztényüldözés több formát öltött, míg a Közel keleten véres háborúk addig Európában ideológiák próbálják eltüntetni a kereszténységet. Hazánk ezt nem tűri. Büszke vagyok Magyarországra büszke vagyok arra hogy keresztény lehetek szinte majdnem az egyetlen kereszténységéhez hű európai országban. Büszke voltam tegnap is amikor az Övék a mennek országa című dokumentumfilmben többször köszönetet mondtak Mo-nak amiért szinte egyedüli európai országként segíti a keresztényeket. Büszke vagyok hogy Európában is szembe száll olyan ideológiákkal amik rombolni akarják a kereszténységet. Nekünk nem kell liberalizmus nekünk Csíksomlyó kell. Csíksomlyó már sokszor megmutatta hogy Mo-n mennyi emberben ott él a hit, az összetartozás és hogy a magyar nép segíti más országokat, más elnyomott megalázott keresztényeket. Isten árassza az ő békéjét a világba hogy egyetértés szeretet és béke uralkodjék mindenütt a teremtett világban.

2017. jún. 6. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Ehhez a lelkiallapothoz mennyi gandzsa kell, hogy ilyen agymosottsagokat egybe tudj gyurni? :D
2017. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Boldog szakközepes végig betépett éveimet idézted fel!

Thx kérdező!

Peace!!!

2017. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezek tények. Biztos nem nézel tévét nem vagy egy tájokozott ember. Keresztényüldözés van nagyobb mint az első századokban, Európában eszmék ideogiák rombolják a kereszténységet, csak sokan nem veszik észre mert a liberalizmus átformálta őket nem látják a helyzetet. Csíksomlyó évről évre megmutatja hogy milyen összetartó is tud lenni a magyar nép
2017. jún. 6. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi ökörséget összehordani...

Hű de keresztények azok a politikusok, akik a képünkbe hazudnak. Meg kiket segít Mo. még is? Senkit.

Azt hazudták, hogy több ezer üldözött ortodox keresztényt befogadtak, csak erről a tényről ők sem tudtak.

A háború elől menekülőkre is tojik nagy ívben, nagyon keresztényi dolog, a kereszténység védőbástyája vagyunk tényleg. Amikor magukat kereszténynek hazudó hangadók a pápát szidják és újságpapírt nem tűrő szavakkal illetik a médiába, na az aztán a kereszténye, erre büszke lehetsz. Én inkább szégyenkezek.

2017. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csíksomlyó prezentálja,a magyar nép kultúráját.

Az nem Orbánról,a hazaáruló Károlyiról,az szovjetbérenc Kádárról,vagy Rákosiról szólt.

Az,a magyar népről szólt!

Arra figyeljen a világ!


Nem vagyok katolikus,és a búcsújárás idegen tőlem,de ez a búcsú,nem egy szokványos búcsú volt.

Végre,egy összetartozás kifejeződése magyar,és magyar között!

2017. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pedig pont ez a baj, amit te írsz kedves előttem szóló. Katolikusként én pont ezért ódzkodom az efféle dzsemboriktól, mert nagyon sok jelenlévő számára az eredeti értelme megsznűik és feltöltődik valami negédes sziruppal. A többség itt már nem a Szentlélek kiáradását ünnepli, nem azért megy, hogy bűnbánatot tartson, hogy búcsút nyerjen, hanem valami egészen másért, amiben semmi kereszténység nincs.


(Egyébként nem Csíksomlyó, hanem Máriapócs Mo. legnagyobb és híresebb búcsújáró helye. Ahova ráadásul tényleg hitük miatt mennek az emberek, nem pedig hitpótlék gyanánt.)

2017. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.Hsz!


Számomra a búcsú bűnömtől,egybeesik megbánásommal,Krisztus kegyelme kérésével.

Azért nekem nem szükséges búcsúkra járnom.

2017. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A búcsúnak nem sok köze van a bűnök megbocsájtásához, fogalmam sincs miről akartál ebben a hozzászólásodban írni.

Ellenben úgy vettem ki szavaidból, hogy még is elmentél egy katolikus búcsúra Csíksomlyóra. De lehet nem jól értelmeztem és csak méltattad.

2017. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem voltam Csíksomlyón,csak felvételeket láttam róla.


Számodra mit jelent a búcsú,ha nem a bűn következményétől való szabadulás útját?

2017. jún. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!