Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti is így éreztek?

Ti is így éreztek?

Figyelt kérdés
A 21. századi keresztényüldözés több formát öltött, míg a Közel keleten véres háborúk addig Európában ideológiák próbálják eltüntetni a kereszténységet. Hazánk ezt nem tűri. Büszke vagyok Magyarországra büszke vagyok arra hogy keresztény lehetek szinte majdnem az egyetlen kereszténységéhez hű európai országban. Büszke voltam tegnap is amikor az Övék a mennek országa című dokumentumfilmben többször köszönetet mondtak Mo-nak amiért szinte egyedüli európai országként segíti a keresztényeket. Büszke vagyok hogy Európában is szembe száll olyan ideológiákkal amik rombolni akarják a kereszténységet. Nekünk nem kell liberalizmus nekünk Csíksomlyó kell. Csíksomlyó már sokszor megmutatta hogy Mo-n mennyi emberben ott él a hit, az összetartozás és hogy a magyar nép segíti más országokat, más elnyomott megalázott keresztényeket. Isten árassza az ő békéjét a világba hogy egyetértés szeretet és béke uralkodjék mindenütt a teremtett világban.

2017. jún. 6. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Számomra mit jelent? Miért lehet, hogy például számomra mást jelent a deriválás, mint más számára, vagy más számomra a fotoszintézis, mint más számára? Van egy fogalom, ami azt jelent, amit. Nincs olyan hogy valaki számára ezt, valaki számára azt.

Ha érdekel, olvass utána, lehetőleg a témában kompetens oldalon, ami valóban leírja, hogy mit jelent a búcsú, nem pedig szubjektív szemszögből szemléli, ahogy te is teszed.

2017. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ennél szeretnék sokkal okosabb lenni. Szeretnék szabad gondolkodást és nem mások által rám erőltetettet, legyen az iszlám, kereszténység, agymosás, vagy bármi egyéb.

Szegény szegény kérdező. Még csak észre sem veszi, mikor és hogy kárhozik el.

2017. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na es te kerdezo hanyszor voltak Somlyon? Apro betukkel elarulom hogy az ott levok sem mind elvakult keresztenyek, max a fele a tomegnek aki tenyleg hivo.

Evrol evre latom hogy kik jarnak oda, mert itt lakom, a tobbseg egesz evben a templomok kozelebe se megy.

Nem kell ugy elajulni egy bucsutol.

2017. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!