Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnt követek el, ha olyan nőt...

Bűnt követek el, ha olyan nőt veszek feleségül, aki már nem szűz, és mással vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy az ilyen férfi kurafi, mert egy tisztességes férfi csak szűz lányt vesz el feleségül, még abban az esetben is, ha esetleg ő maga már nem szűz. Ugyanis a férfi még mindig kevésbé mocskolja be magát, ha elveszti a szüzességét, mint a nő: a nő esetében helyrehozhatatlanok a következmények, és pl. az anyai hivatásra sem alkalmas már. Én ezt tanultam, de kissé elbizonytalanodtam benne, ezért kérdezem most itt.
2017. júl. 3. 14:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy miert gorbe a gondolkodasod? Mi van szerinted azokkal a nokkel, akik szuzen mentek ferjhez, majd a ferjeik megcsaltak oket fuvel-faval. A hites ferj vitte haza a mocskot es tolta be az asszonyba? Es ha ezt a no nem turi, mert nem akarja, hogy a ferje tovabbra is bemocskolja es emiatt elvalik? Errol hogyan velekedik a te istened es a te katolikus papsagod? Ja persze, a te javaslatod erre, hogy a no ne valhasson, ha megis megteszi, akkor a gyerekek nelkul keruljon az utcara, mert a ferj tulajdona a gyerek es a vagyon. Igy lehet csak kordaban tartani es turesre kenyszeriteni a noket. Meg egyebkent is, mi a turonak jarnak egyetemre es keresnek penzt a nok, emiatt nem tisztelik a ferjeiket, mert a kereset szabadsagot ad nekik. Valamint ne dolgozzanak nyolc oraban a nok, igy nem lesz jo fizetesuk, kenytelenek lesznek ferjhez menni altalanos vagy kozepiskola utan. Tudod te a beteg agyaddal a kerdesedre a valaszt, csak itt nem mered kimondani, hanem lek**vazod a noket.


Nosza, keress magadnak egy szuz lanyt, aki ahitattal csodalja a magas szellemi szintedet, vedd el felesegul es csinalj neki legalabb tiz gyereket, az se erdekeljen, ha kozben a no tonkremegy testileg es lekileg a fialtatasba, majd tartasz mellette masod meg harmadik feleseget vagy agyasokat. Tetszik neked az a muszlim vilag, ugye? Hajra, elore a kereszteny Europa magas nepszapulataert!

Te nagyon beteg vagy, szinte mar klinikai eset. Te csak a farkad miatt aggodsz, nem a kereszteny Europa miatt.

Atlatszo vagy es vegtelenul ostoba is.

2017. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/130 anonim ***** válasza:

Nèpessègfogyás ≠ kihalás szèlèn.

Ne sarkíts.

2017. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/130 A kérdező kommentje:
Kedves Merete! Akkor most megkérdezlek Téged nyilvánosan és egyenesen (úgy vettem ki, hogy férfi vagy). Egyrészt: gondolom nem vagy még nős. Te szűz vagy még? És ami ennél is fontosabb: Te elvennél szívesen feleségül egy olyan nőt, aki már lefeküdt előtte mással? Most válaszolj őszintén.
2017. júl. 4. 21:05
 114/130 anonim ***** válasza:
100%
Hát mellélőttél,mert nő vagyok. Szűz voltam,mikor férjhez mentem,de nem ez volt a házasságunk netovábbja.
2017. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok ne válaszoljatok neki, tudjátok egy bolond százat csinál. Had vergődjön a szarában. Míg él nem lesz barátnője, ilyen gondolkodással, barátai sem! Nem lesz ember, aki meg lesz mellette, hiszen mindenkinél mindent jobban tud. Majd egyedül él az anyjával, akivel együtt jól kivesézik a ku&vákat :D Hajrá! :D A muszlimos kérdést pedig új kérdésként kellene feltenni!
2017. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 anonim ***** válasza:
100%

KEdves kérdező!

18 éves, szűz, katolikus lány vagyok. Undorító az, ahogy írsz a nőkről. Nekem is fontos a házasságig megőrzött szüzesség, de bakker, ahogy te a nőkről írsz...

Két dolog felejtettél ki a számításaidból: Isten mindannyiunkat a legjobban szeret és az ő végtelen irgalmával közelít felénk, bűnösökhöz. Isten szemében ugyanannyira értékes a nem szűz nő is. Sokan vannak, akik rögös utat jártak be tizenévesen vagy huszonévesen, de később megtértek. Onnantól kezdve, hogy valaki átadta az életét Istennek, már nem számítanak a korábbi tettei. Természetesen van hatása az életére, de nehogymár azt próbáld nekem bemesélni, hogy egy nemszűz nő nem lehet jó feleség vagy anya. Isten irgalma a kulcs ebben a kérdésben is.

Oké, ne gyere össze olyan nővel, aki nem hívő, én sem keresnék olyan párt. De ha valakit megismersz, aki nem szűz már, de veled nem feküdne le a házasságig, akkor nem értem, hogy mi a baj...

Keress rá a második szüzesség kifejezésre.

Minden jót neked!

2017. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/130 A kérdező kommentje:
Mondjak valamit, kedves mindenki? Ez az egész amit idáig írtam, provokatív célú volt. Ha van valaki ebben az országban, aki igazán utálja azt a nézetet, hogy a bukott nőket le kell köpni, nem valók semmire, nem szabad hozzájuk úgy közelíteni, mint Nőkhöz, az ÉN VAGYOK. Éppen azért volt, hogy már szinte könyörögtem annak a nőnek is, akiről itt mindenféle mocsokságot írtam, és akihez már a szex előtt is komoly érzelmi szálak fűztek, hogy vegye már el végre a szüzességemet, mert én azt akarom, hogy egy tapasztalt nő tegyen magáévá, hogy ezáltal én magam is bukott emberré váljak, és közeledhessek a bukott nők felé. Be kell valljam itt mindenki előtt: engem EGYÁLTALÁN NEM ÉRDEKELNEK A SZŰZ LÁNYOK, tisztelem őket, de nem az én kategóriám. És nem is lenne gusztusom hozzá, hogy bárkinek is elvegyem a szüzességét, mert én sem vagyok már az. Egyébként pedig jelenleg nagyon jól megvagyok ezzel a "bukott" nővel, akivel a szüzességemet is elvesztettem, igaz, hogy voltak már előttem partnerei, de ezzel együtt is szeret, elviseli a hülyeségeimet, és határozottan úgy érzem, hogy őt sem érdemlem meg, de ezzel együtt jó, hogy szeret engem. Egyébként pedig én soha senkinek a szüzességét nem óhajtom elvenni, és a BUKOTT NŐ ELMÉLETEK VÉLEMÉNYEM SZERINT NEMCSAK MA BAROMSÁGOK, HANEM A MAGUK KORÁBAN, AKÁR A KÖZÉPKORBAN IS AZOK VOLTAK.
2017. júl. 4. 21:47
 118/130 anonim ***** válasza:
Vártam,hogy mikor törsz meg,"cseppet" túltoltad,ennyire szélsőséges nézet talán nincs is,azért volt furcsa és felháborító mindenki részéről itt.
2017. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/130 anonim ***** válasza:
Bakker :D Hát ez oltári, jól toltad, jól megijesztettél itt mindenkit! Bár az elején írtam, hogy ha ha trollkodsz, akkor ku&va jól csinálod, de aztán annyira hitelesen nyomattad a kretént, vagy nem is tudom hogy nevezzem..hogy bevettem. Oltári, megnyugodtam :D Hányszor írtam le, hogy oltári? :D
2017. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 A kérdező kommentje:
Viszont azt azért megnézném, hogy azok közül a keresztény férfiak közül, akik itt védték ellenem kivont karddal a szüzességüket elvesztett nőcskéket, hány olyan van, aki ilyen nőhöz úgy szeretne közeledni, mint nőhöz. És hány szeretne ilyen "használt" nőt elvenni feleségül. Szóban sokan szeretnek hencegni. Én bevállalom: csak ilyen nőhöz akarok közeledni az életem során. És ezt teszem most is, a gyakorlatban. Nem hiszem, hogy emiatt a szentek glóriáját kéne a fejemre rakni, de azt sem hiszem, hogy a Pokol tüzét érdemelném érte. És arra a nőre, akivel most vagyok, is igyekszem vigyázni, a lelkére is, igaz, tudom, hogy a házasságon kívüli szexuális élet bűnös dolog, de ezt igyekszem jóval ellensúlyozni. Szóval a szűz lányoknak nem kell tőlem félni, mert én mindig tisztelettel fogok rájuk gondolni, de soha nem fogok hozzájuk közeledni. És ezt nem csak most gondolom így, hanem a középkorban élve is így gondolnám, és ha az iszlám átveszi a hatalmat Magyarországon, akkor is így fogom gondolni.
2017. júl. 4. 22:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!