Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnt követek el, ha olyan nőt...

Bűnt követek el, ha olyan nőt veszek feleségül, aki már nem szűz, és mással vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy az ilyen férfi kurafi, mert egy tisztességes férfi csak szűz lányt vesz el feleségül, még abban az esetben is, ha esetleg ő maga már nem szűz. Ugyanis a férfi még mindig kevésbé mocskolja be magát, ha elveszti a szüzességét, mint a nő: a nő esetében helyrehozhatatlanok a következmények, és pl. az anyai hivatásra sem alkalmas már. Én ezt tanultam, de kissé elbizonytalanodtam benne, ezért kérdezem most itt.
2017. júl. 3. 14:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 A kérdező kommentje:
Megint csak sunyi válaszokat kapok. Arról tudtok írni, hogy mekkora a pofám meg hogy leszakad-e a nyakam. De arra nem válaszoltok, amit kérdezek. Ezért most megismétlem, nem tudom, hogy hogyan tudnám még egyértelműbben és egyszerűbben megkérdezni: IGAZ, HOGY A MUSZLIM ORSZÁGOKBA NAGY A NÉPSZAPORULAT, EURÓPA PEDIG A KIHALÁS SZÉLÉN ÁLL??????! Erre válaszoljatok, ne a hülyeségekkel gyertek.
2017. júl. 4. 20:15
 102/130 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ne takarózz a muszlimokkal. Attól,hogy esetleg ők jól csinálnak valamit,az nem mentség a te viselkedésedre. Aki meg meri írni neked,hogy milyen vagy,azt csuklóból lek*rvázod,szóval mielőtt írkálnál és számonkérnél,kezd szépen te a visszaolvasást,mert fingod sincs,hogy kik írnak itt neked.
2017. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/130 A kérdező kommentje:
Én csak azt kvázom le, akiről feltételezem, hogy az. Ha egy szűz nőnek vagy férjes asszonynak véletlenül azt írtam, hogy kva, azoktól itt most rögtön BOCSÁNATOT KÉREK. Özvegy asszonyoktól is természetesen. Aki viszont ezeken kívül van, az kva, ezt pedig nem kell szépíteni, mert így van, akármennyire is nem tetszik ez sem a bukott angyalkáknak, sem az őket támogató kurafiaknak. Az pedig csak ezt a világot minősíti, hogy az a férfi, aki ezt kimondja, aki végre rávilágít az igazságra, az idiótának, kreténnek, közveszélyes őrültnek számít. Gratulálok hozzá. De ezzel még az igazságot nem fogjátok tudni elfedni.
2017. júl. 4. 20:26
 104/130 anonim ***** válasza:
100%
Akiről feltételezed? Akkor mások miért nem feltételezhetik rólad,hogy idióta vagy? Figyi,ezek erős szavak,lehet,hogy anyád ezt nem tanította meg,de túl erős szavak ahhoz,hogy te csak úgy spontán feltételezésből dobáld bárkire.
2017. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/130 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves Kérdező, Őszintén ilyen kérdésre milyen választ vársz? Tudom, most a szemedben is és a saját szememben is lekicsinyítem a férfi társaimat. TE nem vagy tisztaszívű férfi. :D Ugyan olyan parázna és l@ty.ó kereső vagy mint én vagy bárki más, aki be is vallja mindezt magának. ÉN, mint férfi, érzem magamat rosszúl azért, amit te írtál a férfiakról. A Férfi ugyan olyan mocskos és ugyan olyan szégyenletes, ha elveszti szüzességét a házasság előtt, mint a nő. A Nők is emberek kedves Kérdező, bármíly meglepő is ez számodra! Az apai hivatás is ugyan olyan fontos mint az anyai, az hogy egy olyan lányt lek@rv@zol, aki volt valakivel 1x és utána soha többet, mai szemmel mérve NEM k@rva, ha mindenkivel össze fekszik, mert buliba megy akkor az igen. Összesítve: Kérnélek szépen ne írj ki kérdést, ha talp nyalást kívánsz utána vagy s3gg nyalást. :) (elnézést az őszinteségért)
2017. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/130 anonim ***** válasza:
Európa a kihalás szèlèn???? Te hol èlsz?
2017. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/130 A kérdező kommentje:

Az utolsót nem is tudom minősíteni. Nem veszed észre, hogy Magyarországon is, és majdnem az összes európai országban népességfogyás van? Gyengébbek kedvéért: népességfogyás = többen halnak meg, mint ahányan születnek. És ezt egyedül a bevándorlás képes ellensúlyozni, ami viszont éppen jelentős részben a muszlim országokból jön.

Ami az előtte lévőt illeti: még Te is odaírtad azért, hogy "mai szemmel" nem számít kvának. MAI SZEMMEL!! Igen, mikor már az se szégyen egyeseknek, hogy van aki állattal fekszik össze, valóban, akkor az nem is olyan nagy bűn, ha házasság előtt lefekszik egy lány valakivel. A másik: azt remélem Te se gondoltad komolyan, hogy ez úgy megy, hogy a lány lefekszik 1-szer valakivel, mert éppen gyenge lábon állt, de aztán házasságig soha senkivel, hanem példás bűnbánó életet él, szexre még gondolni sem nagyon akar, stb. Ez a valóságban nem így van. Általában, még az általad rendesnek kikiáltott nők esetében is ez úgy van, hogy lefekszik valakivel, akibe valamiért beleesik, egy darabig "járnak", ez nem csak kézen fogva járást jelent gyengébbek kedvéért, hanem szexet, aztán néhány hónap, 1-2 év, stb, kinél hogy, múlva rájön, hogy mégse jó, akkor vigyasztalódik egy újabbal, aki még valószínű szintén nem a férje, és aztán egyszer csak esetleg eszébe jut, hogy férjhez is kellene menni, aztán fog magának egy hülye palit, aki még hajlandó őt így is elfogadni. Szóval szerintem a legritkább eset az, hogy valaki házasság előtt EGYSZER szexelt valaki mással.

2017. júl. 4. 20:49
 108/130 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Afrika is szaporodik, nem kell valláshoz vagy hagyományokhoz kötni. Európa nem a hagyományok elfordulása miatt nem szaporodik, hanem a jólét miatt. Minél több van, annál jobban ragaszkodsz hozzá, annál jobban vágysz többre. Négy gyermek vállalása nagyon megterheli a családi kasszát. Ahhoz, hogy fenntartsd az átlag életszínvonaladat négy gyermek esetén a családi bevételnek kb 500-600.000 forintnak kell lennie. (Ez fejenként 90.000 forint bevétel) Régebben nem volt olyan piacgazdaság, mint ma. Nem kellett mosógépet lecserélni, nem kellett autót fenntartani, nem kellett mobilt venni, és nem kellett az ingyenes iskolába éves szinten tízezreket belefeccölni. Ahogy a muszlim lakosság többsége, ahogy Afrika lakossága vagy a cigányság szegénységben él, így alapvetően nem terheli meg az életszínvonalukat a gyermekvállalás, mint a "gazdag" Európai lakosságot. Ahogy mondtam, gyerek vagy még, szar érveléssel, és nulla demográfiai, és gazdasági rálátással.
2017. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván,de hogy te szimpátia alapján rámutatsz,hogy ki ilyen,meg ki olyan,az nonszensz,márpedig eddig ezt csináltad. Valaki nem zengett ódákat rólad az egyből k**va volt. Szóval igen,van olyan,amiről te beszélsz,de ezt nem te fogod pofára eldönteni valakiről,hogy olyan-e.
2017. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/130 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg amilyen modorod van,igazán nem kérhetsz számon senkitől semmit. Én se támogatom a házasság előtti nemi életet,de amit te nyomsz,az már förtelmes. Már komolyan azt várom,mikor jössz azzal,hogy ezek nem is emberek.
2017. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!