Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit Gyülekezet! Van olyan,...

Hit Gyülekezet! Van olyan, hogy valaki nem szeret hangosan imádkozni. Isten meghallgatja azt az imát is, amit csak magunkban mondunk el? Miért fontos, hogy hangosan imádkozzunk?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne te akard már megszabni, hogy mit hallgathat meg Isten és mit nem. Azt majd Ő eldönti.

Meg van a helye a hangosan mondott imának, ahogy a magunkban mondottnak is. Isten pedig a gondolatainkat, érzelmeinket is ismeri!


Amit pedig idéztél, az nincs benne a Bibliában, csak a te saját vagy más emberi találmánya.

2017. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"hitvány ima"?

Ilyenről sem hallottam még...

2017. júl. 4. 23:11
 13/16 A kérdező kommentje:

Ma reggel így ébredtem.

Gyönyörű!

[link]

2017. júl. 5. 16:11
 14/16 Pietrosol ***** válasza:
88%

Szia!


Ezt olvastad már?


"Amikor imádkoztok, ne legyetek olyanok, mint a képmutatók, akik szeretnek felállni és hangosan imádkozni a zsinagógában és az utcasarkon, hogy mindenki lássa és hallja őket!"

2017. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam. De szerintem, ha vki hangosan imádkozik, mondjuk otthon egyedül, az nem képmutatás.
2017. júl. 6. 22:11
 16/16 anonim ***** válasza:
az öszövben látsd a 1 sámuel 1:13:és mivel Anna szívében könyörge (csak ajka mozgott,szava pedig nem volt hallható)...de sztem ez egy kívételes eset,azért imádkozz hangosan.
2017. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!