Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mégis hogy találjon így párt...

Mégis hogy találjon így párt magának valaki?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy gondoltam hogy az a legtisztább ha egy embernek csak a házastársához van köze, és egyáltalán nem okozna gondot feleségül venni valakit előbb, de mit csináljak ha egyszerűen nincs kit? Tényleg nincs, szó szerint. Még csak olyan se, aki egyáltalán szóba jöhetne. Tudom egyébként hogy leginkább azért, mert nem járok semmilyen hívő közösségbe, de nem szeretnék kizárólag csak valaki más miatt... Így viszont évről-évre egyre reménytelenebbnek érzem hogy találjak valakit, és tartok tőle hogy ha ez továbbra is így megy, akkor egyedül öregszem meg.

Szerintetek képes lehet valaki egyetlen emberhez kötődni élete végéig, ha az az illető már a sokadik neki? Van köztetek olyan akire ez igaz/ismertetek ilyet? Vagy szerintetek várjak még akár 35-40 éves koromig is, hátha? Egyáltalán hogy lehetne kibírni annyi ideig teljesen egyedül? Pár év múlva már én is 30 leszek egyébként, de ez már most is nagyon nyomorult érzés...



2017. júl. 7. 13:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9: Hát lehet hogy én vagyok rosszul összerakva, de ez nem számítana ha találnék hozzám hasonlót.

De honnan tudod amúgy milyen a kapcsolatuk? Megbánták hogy összeházasodtak? És tényleg visszautasítottál egy melót, mert nem tűnt úgy hogy szeretik egymást?

Nem zárok ki egyébként senkit, csak valahogy nem igazán tud különösebben érdekelni az, akiről tudom hogy ilyen. De ez amúgy mellékes, mert akire ez igaz, az néhány hónapos szünetekkel amúgy is folyamatosan kapcsolatban van... Aki meg mintakeresztény azt pedig az zavarná hogy én nem vagyok az.


#9: Bocsi ha megbántottalak ezzel, de ezt nem lehet sokkal szebben leírni. Ennyire rossz ember lennék mert szeretném hogy vonzódjunk is majd egymáshoz a párommal, és ne csak azért jöjjünk össze mert kimaradtunk?

2017. júl. 7. 17:15
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Külső szépség:


Nincs az a gyönyörű arányos szépség,ami ne válna megszokottá néhány évtized után a társának.

Nincs az a gyönyörű arc,amely ne kezdene ráncosodni a 4.X után,bármennyi pénzt is rákölt.

A szép külsejű nők megelégednek külső szépségükkel,de akinek hiányzik ez az adottsága,kénytelen,a belső szépségre gyúrni.Nos,a belső szépség-a jellem,a szív szépsége-halálig nemesíthető,és megunhatatlan,és nehezen felejthető.

2017. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Folyt.:


Azok a szép nők,akik a múló idővel elvesztik külső szépségüket,egyre inkább depressziósokká válnak,hisz fő erényük megy veszendőbe,bármennyit is költenek,gyúrnak az ellen.Szépségükkel minden értékük odaveszett.

2017. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

(Az előző vége természetesen a 10-esnek ment.)


#12-13: Pontosan! Ezért sem szeretnék kizárólag csak a külsőre alapozni valakivel. Ezt azok csinálják akik gyakran váltogatják a partnerüket, szóval nem teljesen értem miért írtad le ezt most nekem. Ha csak ez érdekelne, már biztos nem lenne ilyen gondom.

2017. júl. 7. 17:26
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Azért mondtam vissza a melót, mert nem jó olyanokat fotózni, akiken nem látszik a vonzalom és az ez által megélt öröm. Volt már részem ebben, nem öröm, inkább kínlódás. Akkor meg többet ér egy szabad hétvége.
2017. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Prókátor ***** válasza:
Ha ez esetleg valamennyire megnyugtat: 33 éves koromig kellett várnom! Viszont a lány mellettem vált gyakorló hívővé, most készül a bérmálkozásra, és utánna készülünk az esküvőre.
2017. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, olyan nincs, hogy "nincs kit" találni.

Nyilván ha annyi a társasági életed, hogy dolgozni jársz meg templomba, akkor nagyon kicsi az esély, hogy társat találj magadnak, mert szűk a kör.

Számtalan lehetőséged van. Regisztrálj internetes társkeresőkre, chatekre, járj el szórakozni, csatlakozz valami egyesülethez, lényeg az, hogy minél több veled egykorú embert ismerj meg, és akkor egész biztos fogsz találni valakit.

2017. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én lány létemre ugyanúgy gondolkodom, mint te. Még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ebben hasonlított volna rám (a hívő barátnőimet kivéve). A barátnőim, családom nem tartják normális dolognak, hogy még nem volt barátom, pedig még csak 20 éves vagyok, szerintem még nem késtem le semmiről. Azt nem tudják, hogy több srác is próbálkozott nálam, de mindegyiküket lekoptattam egy-két találkozó után, mert már fogdosni akartak. Még csak vallásos sem vagyok különösebben, egyszerűen csak nem érzem helyesnek, hogy úgy feküdjek le valakivel, hogy nem szeretem annyira, mintha a férjem lenne. Az a tervem, hogy nem erőltetem a társkeresést, már az én koromban is ritka olyan srácot találni, aki ne lett volna legalább egy lánnyal. Ha végül nem is találok párt, remélhetőleg lesz egy olyan hivatásom, ami a család helyett is kitölti az életem.
2017. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A 14.Hsz-ra:


Erre reagáltam:

"vagy annyira előnytelen a külsejük hogy senkit nem érdekeltek soha " (2.Hsz)

2017. júl. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!