Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire vonzó a hívő ember?

Mennyire vonzó a hívő ember?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem: mennyire szexi az Istenfélő férfi aki megtartja a tízparancsolatot, az ágyban semmiféle tisztátalan, utálatos dologra nem hajlandó, és mennyire vonzó az ilyen nő? Az aki vasárnap becsületesen eljár templomba és dicsőítő énekeket énekel az Úrnak? Aki részegítő italt NEM fogyaszt, és persze másban, így például az anyagi javak hajszolásában is nagyon mértékletes? Aki szereti ellenségét és javait inkább neki adja minthogy ártson neki? Aki hat napon át munkálkodik a búzamezőn? Mennyire vonzó tulajdonságok ezek?
2017. júl. 12. 20:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Jézus mondotta: "Aki arcul üt, annak tartsd oda a másik arcodat is, és aki elveszi felsőruhádat, attól alsóruhádat se tagadd meg.

Mindenkinek, aki kér tőled, adj, és attól, aki elveszi a tiedet, ne követeld vissza.

És amint szeretnétek, hogy az emberek veletek bánjanak, ti is úgy bánjatok velük.”

Ha azokat szeretitek, akik szeretnek titeket, mi a jutalmatok? Hiszen a bűnösök is szeretik azokat, akik őket szeretik.

És ha azokkal tesztek jót, akik veletek jót tesznek, mi a jutalmatok? Hiszen a bűnösök is ugyanezt teszik.

És ha azoknak adtok kölcsönt, akiktől remélitek, hogy visszakapjátok,

mi a jutalmatok? Bűnösök is adnak kölcsönt bűnösöknek, hogy

visszakapják azt, ami jár nekik."

Nem baj kedves kilences, én így is szeretlek.:-)

2017. júl. 12. 21:57
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, te tényleg valláskárosult vagy!

Én hívő keresztény vagyok, de ez... no comment.

2017. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, elmondom, hogy nekem, keresztény lányként milyen a vonzó férfi.


Hívő, lehet vele együtt imádkozni és Istenről beszélni, el lehet vele járni temploba, dicsőítésre, kedves, gondoskodó, nagyon jó az ágyban, nem tökéletes, de törekszik a jóságra, vannak világi hobbijai is, nem fellengzős és nagyképű, egyenrangú félként kezel. Előny, ha szereri a rockzenét is. :)

Mielőtt valaki félreérti, nem szeretnék privát üzeneteket kapni, csupán leírtam, hogy nekem milyen a vonzó férfi.


18/L

2017. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A rockzene a patás hamis isten dicsőítése akinek a száma 666.
2017. júl. 12. 22:18
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mértékletesen fogyaszt alkoholt is. Előző voltam.
2017. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

#14, mondd, hogy trollkodsz! 😥😥


Van keresztény rock is (pl. Skillet). Én nagyon szeretem a rockzenét, Beatles, Queen, Guns 'n Roses, Nirvana, Bon Jovi, mindrn jöhet.

2017. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha számodra a rockzene is az ördögöt jelenti, szerintem a világod kifordulna a sarkaiból, hányan valljuk magunkat kereszténynek, miközben progresszív metált hallgatunk, sci-fi sorozatokat nézünk, fantasyt olvasunk, és néha összeülünk egy-egy barátságos kártyapartira valamelyik belvárosi kocsmában...
2017. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát a kérdésem: mennyire szexi az Istenfélő férfi aki megtartja a tízparancsolatot"

Az ilyen ember törvénykező lesz, nem a helyes úton járó keresztény. Nem a Mózesi törvényt kell megtartani, hanem cselekedni kell, amit Krisztus mond

2017. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Krisztus azt is mondta: "Nem eltörölni jöttem a törvényt, hanem betartatni". Vagyis, de a mózesi törvényeket is meg kell tartani.
2017. júl. 13. 09:53
 20/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
35%

te gyaur vagy

Jezus sokat sirhat miattad Mozessel osszeborulva

2017. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!