Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire vonzó a hívő ember?

Mennyire vonzó a hívő ember?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem: mennyire szexi az Istenfélő férfi aki megtartja a tízparancsolatot, az ágyban semmiféle tisztátalan, utálatos dologra nem hajlandó, és mennyire vonzó az ilyen nő? Az aki vasárnap becsületesen eljár templomba és dicsőítő énekeket énekel az Úrnak? Aki részegítő italt NEM fogyaszt, és persze másban, így például az anyagi javak hajszolásában is nagyon mértékletes? Aki szereti ellenségét és javait inkább neki adja minthogy ártson neki? Aki hat napon át munkálkodik a búzamezőn? Mennyire vonzó tulajdonságok ezek?
2017. júl. 12. 20:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Krisztus azt is mondta: "Nem eltörölni jöttem a törvényt, hanem betartatni".

Azt mondta, hogy betölteni jött, nem betartani. És ha tovább olvasod, a betöltés után elmúlik


"Vagyis, de a mózesi törvényeket is meg kell tartani."

Mikor és hol vettél utoljára teljesen elégő áldozatot?

2017. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

" A rockzene a patás hamis isten dicsőítése akinek a száma 666. "


Hát,ha ennyire művelt vagy,akkor azt is tudod gondolom,hogy a 666 nem a Sátán száma,hanem az Antikrisztusé. Gratulálok. Ki nem állhatom a rock zenét,de mielőtt valakit elkezdesz kiokosítani,nem árt,ha tudod is,miről beszélsz.

2017. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"A rockzene a patás hamis isten dicsőítése akinek a száma 666."


Hát, kedves Kérdező... :D Amit tudtál félre mondtál. Ha ismernéd az írást, nem mondanál a 666-ról baromságot, ugyanis az nem a Sátán száma, hanem a fenevadé. A Rock zenét én is szeretem, Szent Szellem által betöltekezett Szívvel teljes Keresztény létemre, és így mondom, hogy NEM mind olyan, igen valóban van ilyen Rockzene, de nem mind. :D

2017. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%

A leírtak alapján kicsit se.

Nem vagyok hívő, de láttam mit írtak, akik igen. Nagyon durván valláskárosult vagy.

Minden üzenetedben idézel valahonnan, nálam ez már alapjáraton negatívum.

Oké, nem szereted a rock-ot. De totál baromságot írtál róla. A kedvenc rock bandám is keresztény, a Skillet.

2017. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"az ágyban semmiféle tisztátalan, utálatos dologra nem hajlandó, és mennyire vonzó az ilyen nő?"


"szaporodjatok,sokasodjatok"

Maga Isten mondta.Ha szexről van szó,olyanok vagyunk,mint az állatok,csak tagadjuk.A nőknek is az első szempontokban szerepel a szex,akármit is gondolsz róluk,ez az igazság.

2017. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!