Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Iszlám tényleg előirja...

Az Iszlám tényleg előirja hogy a Hitetlenekkel szemben legyenek könyörtelenek a muszlimok? Értem itt a megvetést, agressziót-vallási alapon és a vallási adó dzimját.

Figyelt kérdés
iszlám,agresszió,vallás

2017. aug. 13. 14:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
40%
vaszil44 uralja a vitákat!:D Jó a vitaképességed és az érveléseid is mind helytállóak, valamint tanulságosak, a jövőben figyelemmel kísérem a válaszaid. :)
2017. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Az orrod el ne törjön nyalás közben utolsó! :D
2017. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

vaszil44


Akkor nézzük mit írtál te és mit ír a cikk:


Te írásod:


A korán 64% ban foglalkozik a kafírokkal.

A Szíra 81% ban.

A hadisz(ok) 37% ban.



Cikk szerint:


A Korán 64%

A Szíra 81%

Hadisz 37 %



Vagyis teljes mértékben megegyezik a kettő :)



Te írásod:


A tan a Korán, Hadisz(ok), és a Szíra hármasa.

Ennek a szövegmennyiségnek csak 14 % át teszi ki a korán. 86% hadisz+Szíra.



Cikk szerint:


"Az emberek gyakran a Korán alapján próbálják megérteni az iszlámot, de az az átfogó iszlám tanok mindössze 14%-át képviseli,"


Grafikonon pedig: Korán 14% hadisz+Szíra 86 %



Micsoda véletlen :) Itt is 100%-os az egyezés :)



Js és csak ez az oldal jön ezzel a Szíra felosztással.


Szánalmas ember vagy. Lebuktál és még most is csak hazudozol. Már az elején látszott hogy nulla tudásod van a témában, csak ilyen szennylapokból tudsz kimásolni részeket. Még hogy vallástudománnyal foglalkoztál :) Legszebb az egészben hogy úgy tálaltad mintha a saját kutatásod eredménye lenne :) Miért is nem vagy

prof. vaszil44 ?


Ez a cspii.org oldal pedig kb a blikk és a dzsihádfigyelő keveréke. Hazugságokat terjeszt az iszlámról, a hozzád hasonló "vallástudósok" pedig elhiszik.

2017. aug. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
37%
Anonim oldalon nem tudom hogy a francba lehet nyalni, de rendben. :) Úgy néz ki ha igazat adok valakinek és kifejtem a véleményem az már nyalás lesz :))))
2017. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
87%

"Anonim oldalon nem tudom hogy a francba lehet nyalni, de rendben. :) Úgy néz ki ha igazat adok valakinek és kifejtem a véleményem az már nyalás lesz :))))"



Minden bizonnyal a nyalást úgy érti hogy téged nem érdekelnek az érvek, csak az iszlámellenesség közös bennetek :)

2017. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

31#


Köszönöm. Kívánok neked,további jó kutakodást. Ha kérdésed van írj nyugodtan.


Tisztelt 33#


Az adatokról.


Kismillió könyv, tanulmány, írás van az iszlám valódi arcáról.

Ezek közül a vizsgálódónak legfontosabbak: a korán,hadisz,szíra.

A többi, ezek tanulmányozásából adódik. És érdekes,hogy szintén kismillió ember van,akik ezek tanulmányozása közben, ugyan azokat a következtetéseket vonják le.

Szerintem még mindig nem tudod, mi az a szíra. Leírom neked. A hadisz és a szíra együtt képezi a szunnát. Te műanyag muszlim.


Több féle -több ember álltal szerkesztett-matek,töri, biológia, fizika ...stb könyv létezik. Viszont mind ugyan azt írja.

Megpróbálom elmondani, szinteden,hogy megértsd.


Van két tevéd. Sokat ülsz a pálmafa alatt,és kitalálod, hogy a fejedre hulló datoját eladod a piacon,amiből veszel még két tevét. Hány tevéd lessz miután megvetted az újabb két tevét?

Ezt a matematikai könyvekben így tanítják, kiszámolni:2+2=4


Nem gondolhatod komolyan, hogy az egyikben azt írják 2+2=4, míg a másikban leírják eredményként a humusz elkészítésének receptjét?


Nem is értem....?, itt mit vártál? Úgy gondoltad, hogy a linkelt oldalon majd a paprikás krumpli receptjét fogod találni?


Ugyan arra jutottak mint én. És sokan még.


Én már látom, hogy téged allah, nem az eszedért tart.


A kitartásosért.


Azért, hogy legyen valaki, akit kognitíve, és verbálisan is rommá verjetnek helyette.


Én már szánlak,- bár elhatárolódom ezen érzelemtől, így részemről ez csak retorika- hogy ebben te részt veszel.Nyilván tudatlanul.


Ahogy izléstelen csúfolni, egy szellemi, vagy testi rendellenességgel született embert,-mivel nem állt érte sorban a boltban,hogy olyan legyen- így már én is kezdem izléstelennek találni, a veled folytatott-részedre- megalázó vitának nem mondható, földbedöngölést.


Csak most, csak neked,hogy abbahagyd.


Allah szép, Allah jó.

Muszlim férdi szép, muszlim férfi jó.

Muszlim nő szé...( nem tudom mert nem látom a csadortól) muszlim nő jó.

Minden azép és jó, ami iszlám.


Jó így neked? Be tudod így fejezni a megaláztatásodat? Mert ez így, nekem már nem okoz örömöt.


Nem válaszolok neked többet. Ennyi voltál.


szép napot

2017. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
vaszil44 azt állítod végigolvastad a Koránt és százezer hadiszt, összeszámoltad hányszor esik szó például a hitetlenekről és pont ezek a százalékos arányok jöttek ki, mint ezen a gagyi szennylap oldalon :) :) :) Senki más nem állít ilyet csak te és ez az oldal. Nem tanulmányoztál te semmit csak kimásoltad erről az oldalról és úgy állítod be magad mint vallásszakértő :) Szerintem még értségid sincs. Javaslom keress egy cirkuszt és ott bohóckodj.
2017. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!