Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten előtt házasodhat-e egy...

Isten előtt házasodhat-e egy transszexuális, keresztény szertartás szerint, akit a törvény elismer heteroszexuálisnak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 11:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ismer a Biblia transszexualitást"

Nyilván nem ismeri a Biblia, mivel a Biblia megírásának idejében még nem volt fejlett orvostudomány. Emiatt értelmetlen ezt a témát a Biblia alapján magyarázni.

2017. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

"Azonos neműek nem házasodhatnak. Teljesen mindegy, melyik minek érzi vagy mivé operáltatja magát, ha ugyanolyan a neme, mint akit el akar venni, akkor az nem fog összejönni."


Azt tudom, hogy azonos neműek nem házasodhatnak. Arról beszélek, ha átoperáltatta magát, onnantól a pár különböző nemű.


"Maximum akkor, ha a transszexuális csávó, nem csak nő akar lenni, de leszbikus is."


Bocsi, de ezt nem értem. A transz férfi azt jelenti, hogy női testbe született férfi és nem pedig fordítva. Amire te gondoltál az a transz nő, ami férfi testbe született nő.

2017. szept. 13. 23:22
 13/37 A kérdező kommentje:

""Heteroszexuális férfi miért akarna nemet változtatni?"


Mert heteroszexuális nőnek érzi magát?


Kevered a fogalmakat, vagy csak nem ismered őket. A transzszexuális nem fogadja el a születési nemét. Ha biológiailag férfinak született, akkor nőnek érzi magát és fordítva. Ez teljesen független attól, hogy szexuálisan melyik nemhez vonzódik."


Nem, én nem keverek semmit. Ha heteroszexuális nőnek érzi magát, akkor eleve heteroszexuális nőnek számít és nem heteroszexuális férfinek. Tehát nagyon nem heteroszexuális férfi.. Az egy dolog, hogy a transszexuálisok az ellenkező nemnek érzik magukat, de ettől függetlenül a legtöbbjük heteroszexuálisnak számít, tehát az ellenkező nemhez vonzódik.


Korábban azt írtad, hogy a nemi identitástól teljesen független. Ne értem. A nemi identitás azt jelenti, hogy melyik nemnek érzed magad, szóval hogy lehet független?

2017. szept. 13. 23:36
 14/37 A kérdező kommentje:

Avval meg tisztában vagyok, hogy egy transszexuális lehet homo vagy heteroszexuális is, én nem állítottam ilyet, hogy egy transz nem lehet homoszexuális..


Csak a kérdés a heteroszexuális transzokra irányult, nyilván nem a homokra, az evidens, hogy ők nem házasodhatnak, mert a nem transz homok sem házasodhatnak..

2017. szept. 13. 23:40
 15/37 anonim ***** válasza:

De hát te írtad le a választ. Az, hogy ő minek ÉRZI magát az nem egyenlő azzal, hogy Isten minek teremtette. Van olyan az ismeretségi körömben, aki fiúnak született, mégis női ruhában pózol a Facebook képein. És? Attól ő még fiú. Ez pont olyan, hogy valakiben elég sok az irigység, attól még nem kéne kiélnie. Önuralom a kulcs. Elég baj, hogy ma olyan társadalmunk van, hogy a géneket a kukába dobja és bármilyen beteg vágyakat meg elfogad.

Minap olvastam egy cikket Rómáról, hogy ott azt nézték hülyének, aki nem a kisfiúkra gerjedt. 12 éves kortól már jogában állt a nyomorultaknak ezeket a kisfiúkat hátulról jól megrakni, miközben az viszont ciki volt, ha egy felnőtt férfi (de csak biológiailag férfi, szerintem undorító férgek voltak) a passzív fél ezekben a mocskos szexuális kapcsolatokban.

A tudomány még mindig nem tud elszámolni azzal, hogy van e ilyen gén, de azért minden mocskot kötelező elfogadni.

2017. szept. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Miért beszélsz ilyen indulatokkal? Isten szerintem nem szeretné, hogy gyűlölködj. Arról nem tehet senki, hogy milyennek születik.


Attól, hogy nem találtak még ilyen gént, attól még egyet értenek, hogy van ilyen gén, csak még nem találták. Meg is figyelték, hogy melyik szülőről öröklődik. Bármint a homoszexualitás. Nem erről volt szó eredetileg, de te keverted ide.


Bebizonyított, hogy a homoszexuálisok agya másként működik, mint a heteroszexuálisok agya. És ez veleszületett, ez bizonyított és elfogadott. De nem csak gondolkodásilag más az agyuk, hanem fizikálisan is, olvass utána.


Ugyan így a transz emberek agya is elkülönül attól az agytól, amit a saját biológiai neme agyai képviselnek.


Ami a legfontosabb, hogy ez veleszületett és bizonyított. És az agy szerkezetét senki nem képes megváltoztatni. Szóval ha hiszel Istenben, akkor vagy ő teremtette őket ilyennek, vagy pedig érte őket valami még magzati korban, amiről ők nem tehetnek. Ahelyett, hogy elítéled őket meg leundorítózod, el lehetne őket fogadni.:)

2017. szept. 14. 18:57
 17/37 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem normális az, aki nem beszél indulattal arról, aki 12 éves kisfiúkkal fajtalankodik. Valami nagy baj van a fejedben.
2017. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
A tiedben.. Ne beszélj olyanokról, ami nem tartozik ide. Minek ide keverni? Mi köze ahhoz, hogy házasodhat e egy transszexuális egy pedofilhoz? Látszik, hogy csak a feszkót jöttél ide csinálni?
2017. szept. 14. 21:41
 19/37 A kérdező kommentje:
Az utóbbi kijelentés akart lenni.
2017. szept. 14. 21:42
 20/37 anonim ***** válasza:
64%

Látom, van némi zavar. Ha valaki átműtteti az elsődleges nemi jelleget adó nemi szerveit, attól még nem lesz ellenkező nemű. Egy férfi és egy női test sokban különbözik egymástól. Kezdjük az arányokkal. Egy átlag nőnek kisebb feje van, mint egy férfinak. De a testarányai miatt nagyobbnak tűnik a testéhez képest. A férfiak csontozata is erőteljesebb, ugyanis nagyobb izomzat tartozik hozzá. Egy szakember nagy pontossággal meg tudja mondani, hogy adott csont férfié vagy nőé. Nyilván vannak kevésbé egyértelmű csontok is a kettőszáz valahányból. Egy férfi szemöldökcsontja sokkal kiugróbb, mint egy nőé, ahogy az álkapcsa is szögletesebb. Mivel a férfiaknak nincs szülőcsatornájuk, így a medencecsontjuk is keskenyebb. Általában nagyobb az orra, a füle, kiáll az ádámcsutkája, és egy oktávval, de legalább egy kvinttel mélyebb a hangja. Említettem, hogy a férfiaknak nagyobb izomzata van. Nem csupán méretre, de több izomrostból áll tudomásom szerint. A férfiaknak jóval nagyobb a kezük és a lábuk is, mint egy nőnek. Michael Jackson az öt plasztikai műtétjével elbújhat amögött, aki mindezeket átműtteti, de szerintem nem is lehetséges.


Már régen elmúlt az a kor, amikor az embereket be lehetett csapni, ha egy férfi női ruhát, vagy egy nő férfi ruhát vett fel. Ha az ember leküzdi az iszonyatot, és jobban megnéz egy travit, határozottan láthatóak a férfi jelegű arányai. Hatalmas lapátkéz, csontos szemöldök, mélyen ülő szemek, szögletes álkapocs, a bőr alól átütő kékeszöld arcszőrzet, kiálló ádámcsutka. Az is árulkodó, ha negyvenhatos lába van, és egy méter kilencven magas. Szerintem senki nem lesz ellenkező nemű, aki úgymond átoperáltatja magát. Egy torz lény lesz, aki sem nem férfi, sem nem nő. Csupán a társadalom szűk rétege fogadja el, mert van benne valami taszító, természetellenes. Vagyis nem lesz nő egy férfi, aki kasztráltatja magát, és valahonnan leakasztanak egy külső női nemiszervet, amit rávarrnak. Éppen ezért szó sem lehet arról, hogy az Élő Egyház az áldását adja rá. Adja rá a világ, hiszen a világ terméke, és oda tartozik.

2017. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!