Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten előtt házasodhat-e egy...

Isten előtt házasodhat-e egy transszexuális, keresztény szertartás szerint, akit a törvény elismer heteroszexuálisnak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 11:20
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Ostobaság. Láttál te már ilyeneket? Egy szimpla travin látszik, hogy férfi, de a travi szót a transzvesztitákra használják. Ők rajtuk azért látni, hogy milyen neműek, mert ez a szó szimplán annyit jelent, hogy olykor-olykor felveszi az ellenkező nem ruháját, de nem akar fizikálisan az ellenkező nemű lenni.


Szerintem te elhűlnél, hogy mire képes a világ.. Sok transz nőre senki nem mondaná meg, hogy férfiak voltak, van néhány baromság, amit írtál. Pl egyáltalán nem szőrösek, mert létezik már végleges szőrtelenítés, se az ádámcsutkája nem látszik, mert a hormonkezelés eltünteti. Nem azt mondom, hogy ha nagyon fürkészné egy hozzáértőm akkor kizárt, hogy rájöjjenek, hogy előtte férfi volt. De van rengeteg olyan transz nő, akin a férfiak szemének nagy része megakadna.



Megmondanád, hogy mi a helyzet vele, ha szoknyában lenne? A másodlagos férfi jellegek eltüntethetők, főleg, ha idejében elkezdik a hormonkezelést.


[link]

2017. szept. 14. 23:24
 22/37 A kérdező kommentje:
2017. szept. 14. 23:28
 23/37 anonim ***** válasza:
Idejében? Pubertás előtt?
2017. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Meggyőződésem ellenére megnéztem a belinkelt képeket,de többet nem fogok. A második taszítóbb elsőre, mint az első. Lapát kéz, férfias arcél, szögletes vállak. Az elsőnél keskeny csípő, férfias frenológiai bélyegek, kiálló járomcsont, szögletes álkapocs, nyurga végtagok. A szemöldökcsontot igyekszik a smink és a beállítás tompítani, de egyértelműen látható. Gondolom, a fehérneműjéből nem az intimbetét dudorodik...


Talán ha nem itt láttam volna, akkor átsiklottam volna rajta, de mindkettőn felfedezhető a férfias jelleg. Ha valaki foglalkozott orvosi vagy művészeti anatómiával, azt nehéz becsapni. Persze elképzelhetőnek tartom, hogy a pubertáskor előtti hormonális manipulációval tényleg el lehet kerülni a másodlagos nemi jelleg kialakulását. Az meg tudható, hogy bármelyik fiúból lehet lányt, és bármelyik lányból fiút nevelni. Attól azonban még nem lesz ellenkező nemű, csak úgy lesz szocializálva.

2017. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

A másodikon lehet látni, de szerintem az elsőn nem. Attól, hogy a másodikon lehet látni, attól még egyáltalán nem visszataszító, szerintem esztétikus kinézete van.


Az első kapcsán annyival értek egyet, hogy keskenyebb a csípője, de nem minden nőnek széles a csípője alapból.. Szerintem az első nőies és cseppet sem férfias.


Szerintem önszántából senki nem akar lányt nevelni egy fiúból. Sokan elnyomják magukban, mert úgy szocializálódnak, hogy ez tabu és rossz, de attól ha valaki így születik, előbb utóbb le fog neki esni a dolog és rájön.

2017. szept. 15. 17:08
 26/37 A kérdező kommentje:

Azt mondtad nem nézel meg többet, de én róla meg nem mondanám..


[link]


[link]

2017. szept. 15. 17:27
 27/37 anonim ***** válasza:
Igen, megmondtam, és nem is teszem. Az előző kettőnél sem értettünk egyet. Én látom, amit vitatsz, mert a smink és a beállítás mögé nézek. Erről kár vitatkozni. A férfi és női test arányai különbözőek. Amíg az átoperálás nem terjed ki az egész testre, addig leleplezhető az avatott szem számára. Amúgy gonodlkodtam azon, amit írtál az ádámcsutkáról, és nem egészen értem, hogyan gondolod: a hormonális kezelés következtében felszívódik az ember gégéjének a kidudorodó része? Azon is gondolkodtam, hogy mivel a sejtek mindegyike hordozója a genetikai kódnak, ezért a nemiséget meghatározó kromoszómáknak is, így hiába minden operáció, ha klónoznák az alanyt, ugyanolyan nemű lenne a klónja, mint eredetileg volt.
2017. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Ne beszélj emberi klónozásról, amit Isten ellenez!


Először csak random linkeltem kettőt, ami tényleg nem a legjobb, de ha az utóbbit is megnéznéd, szerintem te sem mondanád meg. Semmi nem erőszak, de maradjunk annyiban, hogy tudnak olyan nőieset alkotni egy férfiból, hogy nem mondaná meg senki, kivéve persze aki ért hozzá, de egy random ember nem. Ne reagálj erre, ha nem nézed meg az utólag linkelt "lányt", akiről vannak meztelen képek és videók is, amiket gondolom nem akarsz megnézni, csak azért említem, hogy ne fogd a fényviszonyokra.


Az ádámcsutkáról meg ennyit. Én nem veszem észre egyáltalán, hogy ki lenne ugorva, szerintem dettó olyan mint egy nőnek..

2017. szept. 16. 00:37
 29/37 A kérdező kommentje:

" Amíg az átoperálás nem terjed ki az egész testre, addig leleplezhető az avatott szem számára."


Csak ha meztelen. Az utóbbi lánynak is meg van a szerszáma, de azt leszámítva olyan, mint egy nő.

2017. szept. 16. 00:39
 30/37 anonim ***** válasza:

" Tehát mondjuk egy biológiailag férfi, aki nőnek érzi magát, heteroszexuális nőnek számít. "


Én pl kutyának éreztem magam gyerekkoromban,a szüleim mégsem Pedigree-vel etettek.

2017. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!