Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten előtt házasodhat-e egy...

Isten előtt házasodhat-e egy transszexuális, keresztény szertartás szerint, akit a törvény elismer heteroszexuálisnak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 11:20
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
De attól te még nem vagy kutya, mert Pedigree-vel etettek, mert a törvény nem ismer el kutyának. Tehát a te esetedben nincs miről beszélni.
2017. szept. 19. 13:34
 32/37 anonim ***** válasza:
Az meg a másik,amit Asperrimus is feszegetett,hogy egy férfi és egy nő között rengeteg és óriási különbség van,ami NEM merül ki a külsőségekben. Nem attől nő valaki,hogy tudja rebegtetni a szempilláját,kistáska lóg a karjáról (benne kiskutyával),tütüben meg rózsaszín topánkában jár. Márpedig a nővé operált férfin semmi női vonást nem látsz azon kívül,hogy szép hosszű szempillái vannak meg 3 kiló rúzs a száján. Ha szerintük itt merül ki egy nő,akkor én sem vagyok az,mert abszolút nem úgy szoktam viselkedni,amit ők visszatükröznek "nő" zászló alatt. Férfiaknál ugyanígy. Sok nő azt hiszi,hogy egy fullcap-től,meg egy mackónadrágtól,ami annyival nagyobb nála,hogy kétszer is beleférne,férfi lett. Szerintem végtelenül elkeserítő és felháborító,hogy ilyen felszínesen látják emberek a másik nemet,és még ők "érzik úgy,hogy nőnek születtek".
2017. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nincs összefüggés abban, amit mondasz. Abban maximálisan egyetértek, hogy ne legyünk felszínesek. A nő nem a műszempillától és nem a sminktől nő. A mackónadrág már nem divat, helyette a szűk, csinosított farmerok, szóval nem tudom miről beszélsz te a férfiak kapcsán.


Azt sem tudom, hogy mennyi transzneműt ismersz személyesen, én ismerek kettőt, akik belülről tuti nők, kedvesek, kecsesek, semmi férfias nincsen a viselkedésükben. Max a testükön lehet látni, mert ugye nem a nekik megfelelő testbe születtek. Az írásod kb annyit akar mondani, hogy hiába operáltatja át magát, attól még olyan marad, mint egy férfi. Ebben nem értünk egyet, mert szerintem ez belülről fakad.

2017. szept. 19. 21:38
 34/37 A kérdező kommentje:

Ezzel a fullcap-al ne röhögtess légyszíves. Szerintem nevetséges és én még igazi férfiakon nem láttam, csak divatmajom kisfiúkon.


Ha már szóba került a férfi, akkor szerintem egy férfi kedves, férfias, határozott, magabiztos és nem a ruha teszi.

2017. szept. 19. 21:43
 35/37 anonim ***** válasza:

" Szerintem nevetséges és én még igazi férfiakon nem láttam, "


Szerinted én nem ezt mondtam? Olvass már vissza. Az,hogy neked mi tűnik nevetségesnek,nem zárja ki a tényeket,hogy így próbálnak férfiként kinézni. Ennyibl az is ugyanolyan nevetséges,amit te írtál a csinosított szűk nadrágról,mert az meg eléggé homokos,nemhogy férfias...

2017. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
De,hogy válaszoljak a kérdésre is,nem Isten előtt nem házasodhatnak,lehet,hogy törvényileg igen,de a fő kérdésed nem erről szólt. Isten nem a mi törvényeinkből indul ki,nem azt ítéli helyesnek,amit a mi törvényeink annak mondanak. Mivel Ő rakta össze az embert,kicsit jobban tud,hogy működik,ahogy azt is,hogy nem hibázik és nem tesz "nőt férfi testbe" vagy fordítva. Ha már feltételezed,hogy van Isten,akkor ez elég nevetséges,ekkorát a 9 hónapos unokaöcsém nem hibázna.
2017. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

"Ha már feltételezed,hogy van Isten,akkor ez elég nevetséges,ekkorát a 9 hónapos unokaöcsém nem hibázna."


Ezt nem tudom mire vélni, nem értem egyszerűen.


Köszi, hogy megválaszoltad, hogy egyházilag ez nem lehetséges, ahogyan már elmondták jó páran előtted. Azt meg nem tudhatod, hogy Istennek mi a kedves. Én hiszek benne egyébként.


Van egy véglet a szűk nadrágokkal is természetesen, de vannak csinosított stílusos nadrágok is, amik jól állnak egy férfinek.


Mégsem ugyanazt mondtad, mert te azt állítottad, hogy a nőknek ez imponál és ettől tekintenek egy férfire férfiként. Bármint attól az idióta sapkától. Egy 16 éves kis hülye lehet, hogy ettől nagynak hiszi magát, de egy nő nyilván nem ettől fogja férfinek tekinteni. De ne vitatkozzunk a ruhaneműekről..

2017. szept. 20. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!