Létezik isten?

Figyelt kérdés
Ha igen szerintetek ellenzi az abortuszt?

2017. szept. 16. 12:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
63%
"Ennyire bonyolult dolog NEM jöhet létre véletlen!" Ja, mert az evolúció, a folyamatos alkalmazkodás smafu- de egy mesebeli isten mindenre válasz.
2017. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
64%
Én csak jöttem olvasgatni a kommenteket. Imádom a keresztény. vs ateista háborúkat.
2017. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
44%

Ha felnézünk az égre, és elgondolkodunk mekkora távolságok vannak

pl a Nap 8 fénypercre van legközelebbi csillag 4 fényévre, és csillagokból csak kb 400 milliárd van a galaxisunkban,

és itt egy bolygón, ahol van élet és arról beszélünk van e Isten

Nekem egyértelműen igen a válasz,

És egy ekkora univerzumban tényleg az élet hátrébb lenne, mint a munka, karrier, ?

Szerintem nem kérdés ellenzi e az abortuszt.

Jó hír: az "Isten szeretet"

Ha valaki önzetlenül szeret vagy te szeretsz valakit ott az Isten van,

jók legyetek.. csövi

2017. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Klaudia199707 válasza:
75%
NINCS "ISTEN"!!!!!!
2018. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

Ha Isten nem létezik, tök mindegy hogy mit ellenezne. Ha létezik, akkor vagy szadista aki röhög a markába míg az emberek szenvednek -ebben az esetben érdektelen mit akar- vagy szarik bele mindenbe, -ebben az esetben érdektelen mit akar. Lényegében nem számít hogy létezik-e.


Az aki hisz istenben, ugyan mesélje el már a szenvedőknek, a megerőszakolt gyerekeknek, azoknak akik napi szinten az éhhalál szélén vannak, vagy a tulajdon családjuk tartja rettegésben őket, hogy minden rendben, mert a jóságos isten szereti őket. Csak nem tesz semmit értük. Páholyból lesi belerokkannak-e a napi szintű erőszakba.

2018. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mennyi embert ölt meg isten és sátán a történelem folyamán - a biblia szerint: https://www.youtube.com/watch?v=6IrtdLukslY&feature=youtu.be
2018. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!