Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten véleménye rólad?

KZitus kérdése:

Mi Isten véleménye rólad?

Figyelt kérdés
Szerinted, az alapján ahogyan éled a mindennapjaidat, mi a véleménye rólad?

2017. szept. 18. 10:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú.
2017. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Kolompár Achillesz


ha tudod, nem lenne kedved ezen változtatni?

Mi a jó neked abban, ha szomorúságot okozol Istennek?

2017. szept. 18. 10:29
 3/50 anonim ***** válasza:
46%
Annyira szánalmasnak talál, hogy erősen gondolkodik rajta, hogy eltöröl a Föld színéről.
2017. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
61%
"Jé! az egyik porszem már nem a többi között repked körbe-körbe!"
2017. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
22%
Fontos leszögezni, hogy melyiké?
2017. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
42%
Remélem jobb, mint a Láthatatlan rózsaszín unikornisé, az ki nem állhat engem.
2017. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, de erősen valószínűsítem, hogy jobb véleménye van rólam mint rólad, kedves KZitus.
2017. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem írom le itt az igazat.

A legjobb az lenne, ha Őt kérdenéd rólam.

2017. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
21%
*ssssssss ssss ssssss ssssss* (ez a fehér zaj hagja) Kizárólagosan az én véleményem, hogy nem létezik, tehát véleménye sincs, de filozófikus alapokra helyezve a kérdést jobb véleménye lenne, ha álszent módon úgy tennék, mintha szívből szeretném, miközben fabatkát sem érdekel? Vagy igazán hinnék, de mindenkit lenéznék és gyűlölnék aki nem úgy hisz, mint én? Vajon ő hinne e bennem, ha mindenkit tudatlan, együgyű embernek tartanék aki mondjuk ateista és nem hisz, vagy gonosznak azt aki máshogy hisz? Kell e nekem más megerősítése ahhoz, hogy szerethessem Istent?
2017. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
43%

Amennyiben az általánosan elfogadott istenképet veszem, nem lehet nagyon-nagyon jó véleménye rólam, legfőképp azért, mert nem hiszek benne. Ezenkívül amúgy többnyire erkölcsös életet élek, pár kisebb füllentés meg fiatalkoromban elcsórt apróságok... ja meg nem szeretem/tisztelem a szüleimet, mert sztem nem érdemlik meg (ok nélkül vertek, lelki terrorban tartottak, a sárba tiporták az önbecsülésemet, öcsémmel kivételeztek stb.).


Mivel nem hiszek Istenben, ezért nem is érzem úgy, hogy csak amiatt változtatnom kéne, hogy jobb legyen rólam a véleménye.

2017. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!