Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten véleménye rólad?

KZitus kérdése:

Mi Isten véleménye rólad?

Figyelt kérdés
Szerinted, az alapján ahogyan éled a mindennapjaidat, mi a véleménye rólad?

2017. szept. 18. 10:11
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Kedves 19-es


Sajnálom, hogy szinte egyedül vagy bizalommal Istenhez

Köszönöm hogy leírtad :-)

2017. szept. 18. 16:28
 22/50 anonim ***** válasza:
Kedves Zitus, mért is lenne egyedül? xD Bocsánat, hogy helyette kérdezek, de mért lenne egyedül, bízik Istenben és látszólag, ő veletek ellentétben nem csak szájjal bízik Ő benne. :)
2017. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
én sem értem, mi a probléma a nagyon szép, kiemelkedően tiszta 19-essel?
2017. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Nem kaptam kézhez az ítéletem, és valószínűleg rosszul is képviseltem az ügyem, mikor legutóbb előtte álltam. Csak a jelenlegi helyzetemből tudok következtetni arra, mi a véleménye rólam.


Életfogytig tartó büntetésem töltöm a gyönyörű teremtett világ eme szomorú és kietlen, Föld nevű helyén, ahol az egyik legnagyobb büntetés összezárva lenni a többi rabbal, megfosztva tökéletes képességeimtől, és valódi társaimtól. Érkezésem óta kiismerhetetlenek e hely törvényei, nem várt itt senki, és távozni is szenvedések közt fogok. Idegen az étel, a távolság és ez a ragacsos, vizes test.


Ami a segítségemre van, annak tudata, h büntetésem letelte után láthatom őt! Remélhetőleg kevésbé idegen helyen, kevésbé visszataszító körülmények közt kell majd folytatnom az utam.

2017. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Kb. ennyi: "Kár, hogy életet adtam számára."
2017. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

A gyermeke vagyok, lásd János 1.

A kegyelem feltétele és Isten gyermekévé válás nem túl nagy. De például jehova tanúi mégsem teszik meg, ezt nem is értem. Mindenféle feltételt találnak ki, és még így sincs üdv bizonyságuk és nem is vallják magukat Isten gyermekének.

Higy mi a véleménye rólam? Szeret engem. Ha kell, akkor tanít. Ha kell, akkor megfed. Ha kell, akkor vigasztal. Mert ő a teremtőm és az Atyám, aki meghalt ÉRTEM a kereszten, mert már akkor ennyire szeretett ENGEM.

A kezét nyújtotta, hívott, én pedig rábíztam mindenem.

2017. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg létezik,akkor lát bennem fantáziát..
2017. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

24-es hsz


Nagyon szomoru amit írsz:-(

De kicsit ellentmondásos is a számomra.

Azt írod: "Nem kaptam kézhez az ítéletem,..." - azután ezzel kezded afolytatást: " Életfogytig tartó büntetésem töltöm a gyönyörű teremtett világ eme szomorú és kietlen, Föld nevű helyén,..."


Akkor most büntetésnek tekinted az életet itt a földön, vagy sem? Egy gyönyörű helyen hogyan lehet büntetés élni?

Mit jelent az, hogy: "megfosztva tökéletes képességeimtől, és valódi társaimtól." - miért érzed így? van oka amiért nem tudod képességeidet érvényesíteni? a társaidat nem te választod meg?


"Érkezésem óta kiismerhetetlenek e hely törvényei,..." - ezel egyet értek, és értem, de

" ..nem várt itt senki,.." - és a Szüleid?


" és távozni is szenvedések közt fogok." - ezt miért gondodlod így?


Van értelme és szépsége az életnek minden féle (esetleges)fizikai korlátaink ellenére. Mekkora szellemi erő a gyönge fizikai testben :-)

Ha van kedved, nézd meg ezt a néhány perces filmet:

[link]

2017. szept. 18. 19:53
 29/50 A kérdező kommentje:

27-es hsz


Hát persze hogy lát! Ha nem látna benned fantáziát, nem áldozta volna ÉRTED IS a Fiát :-)

2017. szept. 18. 19:55
 30/50 anonim ***** válasza:

Ez a tökfilkó azt teszi,amit előre láttam.


Így lehet sárból várat építeni,ha Én vagyok a kötőanyag,s nem másik tökfilkó(k).

2017. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!