Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten véleménye rólad?

KZitus kérdése:

Mi Isten véleménye rólad?

Figyelt kérdés
Szerinted, az alapján ahogyan éled a mindennapjaidat, mi a véleménye rólad?

2017. szept. 18. 10:11
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
95%
Könnyei csorognak fehér szakállára, ha rám tekint.
2017. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is öt kérdezd (Részben azért mert mindent tud, részben azért mert ezt CSAK!!!! ö tudja.) Egy személyes találkád vele és ne kérdezel ilyen hülyeségeket!!!!
2017. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem erekciója van amikor rám néz, mert olyan szép vagyok.
2017. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
28%
Jézus önként mászna a keresztre, ha meglátna engem :D
2017. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim válasza:
83%

Szeret. Látja, hogy jó ember vagyok, aki leginkább azért hibázik, mert túlságosan fél, és nem hisz magában.


Vagy ezt én gondolom?

2017. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem el akar küldeni tanítónak a te közösségedbe, csak ezt még nem merte megmondani nektek.
2017. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
78%
Kedves Zitus újabb próbálkozása, hogy provokálhasson. :) Mi a véleménye rólam? Az a véleménye, hogy Krisztus vére van rajtam, mivel elfogadtam Istenségét gyermekéül fogadott. :) Kedves Zitus rólad mi a véleménye? Mit ír a Biblia arról, akik szájjal vallják az Urat, de szívükkel elzárkoznak előle? :) Mert ha nincs Krisztus a Szívedben, csak szájjal vallod Istent. Tudod-e te azt, hogy ne járj házról-házra? Tudod-e azt, hogy Krisztus megmondta, hogy ha elküldenek valahonnan, még a várost és annak porát is verd le a lábadról? :) Mi a véleménye rólad kedves Zituskám? :)
2017. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
81%

Helyesbítek


Erről: "Tudod-e azt, hogy Krisztus megmondta, hogy ha elküldenek valahonnan, még a várost és annak porát is verd le a lábadról?"


Erre: Tudod-e azt, hogy Krisztus megmondta, hogy ha elküldenek valahonnan, még a várost is hagyd el és annak porát is verd le a lábadról?

2017. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Isten annyira szeret engem, hogy az ő egyszülött fiát adta értem, hogy ha hiszek, el ne vesszek, hanem örök életem legyen - Vele. Mivel a fiát befogadtam, így Őrá való tekintettel minden bűnömet megbocsátva látja, nem tulajdonítja azokat nekem. Szeret engem. Ő a mennyei Atyám.
2017. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

7-es hsz


Olvasd el kérlek Jézus szavait a farizeusról a Lukács 18 fejezetében, és légy óvatos, úgy ne járj :-)

2017. szept. 18. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!