Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten Angyalaira bízzátok az...

Isten Angyalaira bízzátok az életeteket?

Figyelt kérdés

Szerintem fontos lenne hogy így legyen!

Mert akik mind végig ki tartanak Jézus Krisztus mellett azokat meg védik a Sátántol és a Démonaitol és ez biztató öröm számomra!

Számotokra is ?


2017. okt. 8. 21:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Istenre bízom az életem, de az angyalai által véd meg engem, én ezt vallom. Hallelujah! :)
2017. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Minek bíznám rájuk, ha Istenre is bízhatom? Ettől függetlenül Isten segíthet angyalai által (kisbetűvel írandó).


Egyébként a sátán és a démonok szó is kisbetűvel írandó. Legalább ennyivel legyünk már tisztában, mert így a kérdés inkább hat valami ezósnak, mint vallás témába tartozónak. Meg nekem e nélkül is annak hat.

2017. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ez vallás kèrdèse. A jehováknál nagy szerepe van az angyaloknak, de a reformâtusok ès a katolikusok Istenben ès Jèzusban bìznak inkább.
2017. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem súlyos fogalomzavarral küszködsz, kérdező.
2017. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Charlie Angyalaira bízom.
2017. okt. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves Kérdező, sokszor írtam már neked, hogy NEM ez a lényeg. Isten szeretete és kegyelme a lényeg! :) Már elnézést a kifejezésért, de kit érdekel az, hogy egy angyalra bízom az életemet? Egy angyal nem ad nekem semmit Jézus volt aki az Életét adta értem, mért arra bíznám az életemet aki nekem semmit nem adott? :) Ők csak szolgálnak és őriznek, de mindezt Istennek engedelmeskedve teszik, aki valójában védi az életedet az Ő, nem az angyalok. :)
2017. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 KZitus ***** válasza:
10%

Szia


Amikor János apostol imádni akart egy angyalt, az megdorgálta:

Jelenések 19:10 Erre leborultam a lába előtt, hogy imádjam. Ő azonban ezt mondja nekem: „Vigyázz! Ne tedd! Csak rabszolgatársad vagyok, neked és testvéreidnek, akik ragaszkodnak a Jézus melletti tanúskodás munkájához. Az Istent imádd; mert a Jézus mellett való tanúságtétel ihleti a prófétálást.”


Bár te nem imádatról kérdeztél, de az angyal szavaiból egyértelmüen kiderül, kire bizzuk az életünket:-)

2017. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Az ember azért jött világra, hogy az angyalokat és a felsőbbrendű lényeket szolgálja, nem fordítva. Olvastál mán Szent Biblia -t? Az első oldalon írott, hogy az emberek az Úr szolgái. Maximum ők bízhatják az életüket rád. Amit nem fognak, mert jelen formájában az emberiség úgy elvan rontva ahogy van, és semmire nem alkalmas. Az angyalok nem védik az embereket, ha úgy lenne, nem találkoznál gyakorikerdeseken gonosz emberekkel. Vagy az életben sem. Ha igaz hívő vagy, menj el egy veszélyes zónába, és teszteld le, hogy megvédenek-e!
2017. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Szia

Amikor János apostol imádni akart egy angyalt, az megdorgálta:

Jelenések 19:10 Erre leborultam a lába előtt, hogy imádjam. Ő azonban ezt mondja nekem: „Vigyázz! Ne tedd! Csak rabszolgatársad vagyok, neked és testvéreidnek, akik ragaszkodnak a Jézus melletti tanúskodás munkájához. Az Istent imádd; mert a Jézus mellett való tanúságtétel ihleti a prófétálást.”

Bár te nem imádatról kérdeztél, de az angyal szavaiból egyértelmüen kiderül, kire bizzuk az életünket:-)"


Akkor mégegy dolgot nem értek. Mért nem szól Jézus az imádatért? Ugyanis Krisztus elé többször letérdelnek, hogy imádják, de Ő nem szól ezeknek az embereknek. :)

2017. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alex Fly ***** válasza:

@Evil_Lord: fordítva. Az angyalok lettek szolgálatra teremtve. Az ember feladata az volt, hogy uralkodjon.

Természetesb hogy adott esetben az angyalok szolgálják az embert is; ha fordítva vanb akkor ott valami nagyon nincs rendben...

2017. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!