Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem fog el a szomorúság...

Nem fog el a szomorúság benneteket hogy lehet a holnapi nap lesz az utolsó?

Figyelt kérdés

És a kérdésem lényege az hogy úgy vagytok ezzel kapcsolatban hogy biztosak vagytok abban hogy az út másik oldalán Isten vár rátok ?

És ha igen miért vagy miért nem ?

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


2017. okt. 30. 08:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Tehat ha beleszuletsz a vilagba, eldontheted, hogy etiop ehezo leszel, vagy egy milliardos gyereke? Nahat, nem is tudtam.
2017. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
51%
Szabad akaratból lettek irigy kapzsi emberek, akik kihasználják a másikat. Ezért van annyi baj a földön. Az emberek goboszsága miatt.
2017. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Képzeld: nem.

És ha normális ember akarsz lenni, akkor te se szomorkodsz ezen.

2017. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 KZitus ***** válasza:

Szia


nem fog el, mert nem gondolok rá. Rettenetes lehet úgy élni a mindennapjainkat, hogy "lehet a mai, holnapi" lesz az utolsó. Képzeld el milyen lenne 80-90 évig így élni :-)


Viszont az igaz, hogy eddig mindenkinek eljött az a bizonyos utolsó. De ameddig el nem jön, gyönyörű dolgokkal lehet megtölteni a mindennapjainkat.

A kérdésed olyan, mintha azt gondolnád, nem ültetek virágot a kertembe, hiszen ősszel úgy is jön a hideg és elpusztítja!

De én inkább ültetek, és őszig minden nap gyönyörködöm benne. Tedd te is ezt az életeddel: töltsd meg tartalommal- és mosolyogj minden nap :-)

2017. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már inkább attól vagyok szomorú, hogy nem a mai az.
2017. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

1, Nem, mert végre vége lenne minden rossznak;

2, Nem hinném, hogy ő várna, szerintem inkább semmi sem vár, nincs semmi a másik oldalon. Nekem nem hiányzik még egy élet.

2017. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

" Nem fog el a szomorúság benneteket hogy lehet a holnapi nap lesz az utolsó? "


" És a kérdésem lényege az hogy úgy vagytok ezzel kapcsolatban hogy biztosak vagytok abban hogy az út másik oldalán Isten vár rátok ? "


Itt a példa,hogy 2 kérdés is lehet egymásnak ellentmondó. Most akkor mi a kérdés lényege? Mert úgy tetted fel,hogy Istennel leszünk,akkor miért szomorkodjak? Te szomorkodnál,ha tudnád,hogy holnap Istennel leszel?

2017. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ja azért nem. De ha mondjuk a nagy sötétség várna akkor mit éreznél ?

Az nem olyan boldogító.

2017. nov. 2. 09:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha arra célzol,hogy nem lenne utána semmi,csak megsemmisülünk,akkor nem,minek pazarolnám az életemet arra,hogy azon szomorkodok,ami amúgy is tudatomon kívül lesz,mert nem érzékelek már semmit? Ha az elmúláson szomorkodnék,akkor gyakorlatilag már most halott vagyok,mert az egy életet pazarlom erre.
2017. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!