Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az embernek van szelleme,...

Az embernek van szelleme, lelke, teste. De az állatnak van szelleme? (Mivel az ember az Istennek képmása, de az állatok NEM. )

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 23:33
1 2 3
 21/23 Megbocsájtó válasza:
Szerintem ezt a kérdést sokan inkább lesöprik az asztalról, mivel nem egy egyszerű kérdés. Ezt kutatni kell. Aki el szeretne igazodni ezen a területen figyelmesen nézze végig ezt a videót, majd tegye fel a kérdést. vajon miért értik félre ilyen sokan? [link]
2017. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy oldalt linkeltél. Noha keservesen sikerült belelapoznom a cikkekbe (sajnos folyamatosan kiakasztotta a böngészőmet - micsoda bíztató előjel), olyan érzésem támadt, mint ha egy igen szélsőséges szekta oldala lenne.


Mivel mint írtam, hevesen tiltakozott az oldal olvasása ellen böngészőm, így nem tudtam kideríteni, hogy melyik szekta oldalára tévedtem. Sajnos féltek feltüntetni látható és észrevehető helyen.

Így ha legalább ennek kiderítésében segítenél, azt megköszönném.

2017. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Figyelj! Testünk és lelkünk is van, de szellemek nem léteznek, max csak árnyékok, kameratrükkök.
2017. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!