Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyulekezeterol kerdeznek,...

Hit gyulekezeterol kerdeznek, hogy milyen videok vannak fenn a neten?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van "rangatozas". Most erre en kifejezetten kivancsi lennek. Mier rangatoznak? Kukdjetek mar rola legyszives egy videot, mert sehol sem talalok. Es milyen gyakran csinaljak ezt? Minden alkalommal?


Mi az a vidam vasarnap??



2017. dec. 22. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
11%
2017. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:

Óóó!


Olyan megható!


Asperrimus megírta privátban, hogy gyengül az idegrendszere itt a GyK-n, és nem a pirosat nyomta nekem, mert nem értette mit írtam.

Reméljük gyorsan összeszedi magát :D

2017. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom, kedves harmincötödik, ha ez a véleményed, és az, amit a harminchetedikben írsz, akkor ezek is karcolnak, pedig ezek mind katolikusok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze az utolsóhoz kell némi humorérzék, amit ezen az oldalon nem nagyon ismernek az emberek az eddigiek alapján.

2017. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
0%
Kedves negyvenkettedik, bocs, hogy összetévesztettelek egy másik arctalan emberrel. Nem tudom, ha egyszer úgy döntenék, hogy egy időre én is elrejtem az arcomat, akkor hogyan ismerne fel bárki, ha csak tőmondatokat írnék? Ez persze költői kérdés, ahogyan a 'kedves' jelző is költői túlzás kettőnk esetében - ez idő szerint.
2017. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó!


Nem kell itt kedvesezned!

Mi ismerjük a te arcodat. Stílusod alapján, hidd el, név nélkül is tudja mindenki, hogy amiket szoktál írni, azt te írod. Úgyhogy tök mindegy, hogy kint van-e a fantom neved vagy nincs kint.

Látom már gyúrsz az esti Hit gyülis Szilveszterre... Talán nem ártana bevonulnod a belső szobádba és nem fellépni a Mónika Show-ban...

2017. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
42%

Te meg a tőmondatok...

Hagyjuk már.

2017. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy ki tudom fejezni magamat, még nem jelenti azt, hogy nem vagyok képes arra a piaci színvonalra, amit képviselsz.
2017. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
21%

Ez most nagyon fájt!

Nem is tudom, hogy heverem ki...

2017. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
0%
Pozör.
2017. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
21%
Minek örülsz te kárörvendő???
2017. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!