Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok segíteni? 9. osztályo...

Tudnátok segíteni? 9. osztályos tanuló vagyok . épp téli szünetem van még és gyakorlás képpen kaptam történelem emeltszíntű éretségi feladatokat .

Figyelt kérdés

Egèsg jól haladok vele .. Sajnos nem hoztam haza törtènelem könyvet ... Igy elèg nehèz az egèsz .. Egy kèrdèsnèl nagyon megakadtam ..

Buddha nègy legfőbb igazságáról szóló tanításrol van szó . a kèrdès hogy mi az oka a szenvedèsnek ? Hogyan lehet megszüntetni a szenvedèst ? Persze van hozzá egy rövid összefoglaló de semmit sem èrtek belöle .. !! Tudnátok segíteni ?

Előre is kőszönöm . :)



#tanulás #történelem #èretsègifeladatok
2018. jan. 2. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy semmit sem értesz?

A szenvedés oka az önző vágyak, a szenvedés megszűnéséhez vezető út meg a "nemes nyolcrétű ösvény".

Neten szépen le van írva röviden.

2018. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh okè köszönöm .. 😊
2018. jan. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!