Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogy tanulhat...

Mit tanácsoltok, hogy tanulhatnám meg könnyebben?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy mindigis ducibb testalkatú voltam. A suliban a tesitanárom mindig bunkózott az alkatom miatt (lassabban mozogtam), ezért nagyon megutáltam a tornát. Mindig hányingerem volt óra előtt, úgy féltem. Most felnőttként se vagyok egy nagy tehetség, most viszont muszáj a fősulira megtanulnom egy videóról több ütemből álló tornát. Két hónapja gyakorolom, de ma már kiborultam. Sírtam, mert egyszerűen tepa vagyok. A mozdulatok sorrendjét tudom a fejemben, ám a kivitelezés nem megy normálisan. Nevetségesen csinálom. Nem szeretnék megbukni. El vagyok keseredve. Mit tehetnék, hogy javítsak a helyzetemen? Egyébként a többi tantárgyból jeles vagyok...

2017. jan. 9. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

nem írtad,hogy milyen mozgásról van szó amúgy.

de ha veszünk akármilyen milyen mozgást ami kihívást jelent,akkor érdemes darabokban felépíteni.

pl áll a mozdulat 5 lépésből akkor csak az első 2őt gyakorlod.

ha már biztos akkor mellé rakod a 3at stb.

lehet variálni metronómmal lassú ütemről,majd egyre gyorsítod,ahogy biztosabb a mozdulat.

2017. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Talajtorna...
2017. jan. 10. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

nah,arra pontosan alkalmazható az amit írtam.

sőt érdemes oda-vissza is csinálni.

2017. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!