Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magukat "józan", nem bigott...

Magukat "józan", nem bigott vallásosnak tartó keresztények: mi a véleményetek Kövér László eme megnyilvánulásásról?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 2. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

önmagában amit mond osotbaság, teljesen következetlen ráadásul a hétköznapi tapasztalatnak is ellent mond, ha pedig nem önmagában vizsgálom hanem hozzáteszem ,hogy Kövér László mondta pláne kihoz a sodromból, én abban a városban élek ahol Kövér is, akiről érdemes tudni, hogy választások környékén látványosan jár a város több felekezetének a templomaiba is, és jópofizik meg kampányol


és itt messzemenően többről van szó mint hogy egy kereszténynek is ugyan úgy joga van a neki tetsző párt mellett érvelni, vagy hogy az ürge több felekezetben is megtalálta az értékeket, szerintem ha az hoznan eki több szavazatot bibliából kitépett oldalakat használna wc papírnak

2018. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

"Ám ami még jobban undorít: hogy ezt a magyar katolikus egyház eltűri, sőt, támogatja, és milliárdos állami támogatásokért cserébe befogja a száját."


Így gondolod? [link]

(Veres András a Püspöki Konferencia jelenlegi elnöke, tehát nem egy kis papocska Hejőpapiról. Egyedüli keresztény egyházként a Katolikus Egyház emelt eddig szót a kormány élet -és keresztényellenes politikája ellen.)

Ha már itt tartunk, szerintem a református egyházat sajnos jobban felhasználja a kormány - élén a református miniszterelnökkel és Baloggal - a céljaikra és a keresztény zászló lobogtatására. De meggyőződésem, hogy sok református nem ezt kívánja és nem ért ezzel egyet, erről sem ők tehetnek.

2018. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!