Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Provokatív kérdés: kereszténye...

Provokatív kérdés: keresztények, szoktatok sportolni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig rám férne... mindig megfogadom, hogy fogok járni edzeni, aztán sose lesz belőle semmi, max 1-2 alkalom :-/
2018. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de ebben mi provokatív?
2018. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
"Ez a kérdés provokatív vagy trágár"
2018. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 követ62 ***** válasza:
100%

Én nem vagyok hajlandó tömegközlekedésre ülni a városomon belül (nem Pesten élek) és, ha nem sietek kb 10 km-en belül.

Az év minden hónapjában. A havazás sem riaszt vissza.

Csak kerékpárral és gyalog közlekedek. Sajna másra nincs időm pedig jó lenne.

2018. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ezzel nem a keresztények alkatára célzok. :D Szerintem nincs is baj azzal. Másrészt szerintem nem függ össze az alkattal: aki hajlamos a rossz alkatra, az rendszeres sport mellett is esetleg teltebb marad, de ha valaki szép alkatú, attól még neki is kell a sport.


Inkább a vallást provokálom egy bizonyos szemszögből.

2018. jan. 12. 19:44
 6/27 követ62 ***** válasza:
100%

Rendben! Mi benne vagyunk! :)

Mit mondjunk még, hogy jól érezd magad? De csak keresztényi szeretettel. ;D

2018. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam: futás, foci, kosár, néha úszás. Édesapám szintén keresztény fiatalabb korában versenyszerűen atletizált, országos eredményei is voltak. (most is néha fut, de nyilván már nem olyan intenzitással)

A testalkatos célzást nem igazán értem: nem látok kövérebbeket a keresztények között, mint átlagban a népesség körében.

2018. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"A testalkatos célzást nem igazán értem: nem látok kövérebbeket a keresztények között, mint átlagban a népesség körében."



Pont azt írtam le a kommentembe, hogy NEM célzás és hogy nem is látok különbséget testalkatilag a hívők és nem hívők között.

2018. jan. 12. 20:41
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne sportolnának? Amúgy szerintem nem provokatív a kérdés.
2018. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
milyen keresztények alkata? XD bemegyek egy random templomba és ugyan úgy néznek ki mint mindenki szélsőségtől szélsőségig, ez nem függ össze a sporttal
2018. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!